Kiek kainuoja siųsti siuntą į užsienį?

SIUNTA

Kaip ir siunčiant siuntinį Lietuvoje, taip ir į užsienį, siuntų siuntimo kainos yra skirtingos. Priklausomai nuo to, kokiu būdu siuntinys pristatomas, kokio dydžio, svorio, koks yra pakuotės tipas, kaina skaičiuojama kiekvienu atveju skirtinga. Be to, siunčiant siuntą į užsienį, kaina priklauso ir nuo to, kokiu būdu ir kaip greitai, į kurią šalį siuntinys keliauja.

Svarbu neužmiršti, kad kiekviena siuntų tarnyba kainas gali skaičiuoti skirtingai. Tam, kad sužinoti konkrečią siuntinio siuntimo kainą, reikia žinoti anksčiau paminėtus savo siuntos parametrus. Tuomet geriausia pasirinkti keletą skirtingų bendrovių ir suvesti šiuos duomenis į jų tinklapiuose esančias siuntų kainos skaičiuokles https://www.siuskpigiau.lt. Taip nesudėtingai galėsite palyginti skirtingų įmonių paslaugų kainas ir išsirinkti sau patraukliausią pasiūlymą.

Kainos įprastai priklauso nuo siuntos svorio, dydžio. Siuntimas į Europos šalis visada pigesnis, nei į Ameriką ar kitas vakarų, Azijos bei Afrikos šalis. Be to, priklauso, kaip greitai siunta turi pasiekti adresatą. Greitų, vadinamųjų Express, siuntų siuntimas visuomet kainuoja brangiau, nei įprastai siunčiamos siuntos. Tokie siuntiniai Europos šalis gali pasiekti per 1-2 dienas. Kitus žemynus pasiekti užtrunka ilgiau ne tik dėl atstumo, bet dar ir dėl muito subtilybių.

Be to, siunčiant vertingus daiktus į užsienį, verta pagalvoti ir apie siuntos draudimą. Visos bendrovės siekia, kad visos siuntos saugiai pasiektų gavėją, tačiau nutinka įvairių nenumatytų dalykų. Kai kurios įmonės siuntos draudimą iki tam tikros siuntinio vertės įskaičiuoja į siuntimo kainą. Tačiau reikėtų įsigilinti į sąlygas ir esant poreikiui, pasirūpinti ir siuntinio draudimu. Tai padidins siuntimo kainą, tačiau būsite ramūs bent jau dėl to, kad praradus ar netyčia sugadinus siuntinį, gausite žalos atlyginimą.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas