Kaip pasirinkti rekuperatorių?

rekuperatorius

Renkantis rekuperatorių norisi, kad pasirinktas variantas būtų pats geriausias ir atitiktų ne tik kokybės standartus, bet ir būtų taupus ir efektyvus. Suprantama, kad universalaus šių įrenginių pasirinkimo būdo nėra. Kiekvienas gamintojas užtikrins, kad būtent jų produkcija yra tai, ko reikia vartotojui ir tai galima suprasti. Yra daugybė įvairiausių rekuperatorių, turinčių tiek privalumų, tiek ir šiokių tokių trūkumų, tačiau ir gyvenamieji namai yra labai skirtingi. Ir gali būti taip, kad to pačio įrenginio trūkumai vienoje situacijoje tampa pranašumu, kai pasikeičia sąlygos, kuriomis jis bus naudojamas.

Norint išsirinkti geriausią variantą, svarbu atkreipti dėmesį į tas užduotis, kurias turės atlikti rekuperatorius, o jos dažniausias būna tokios:

  • Užtikrinti oro apykaitą – ventiliaciją;
  • Normalizuoti drėgnumą;
  • Sumažinti CO2 lygį;
  • Pašalinti kondensatą;
  • Užkirsti kelią pelėsio atsiradimui;
  • Sumažinti išlaidas šildymui;
  • Išvalyti orą;
  • Sumažinti triukšmo lygį.

Iš esmės, dauguma buitinių rekuperatorių sėkmingai susitvarko su šiomis užduotimis. Tačiau kaip ir minėjome, kiekviena situacija gali būti ypatinga, nes tenka įvertinti daugybę dalykų: patalpų plotą, turį, baldų išdėstymą, išplanavimą, pastato aukštingumą, gyventojų skaičių ir montavimo galimybes. 

Šiuolaikiniai rekuperatoriai atlieka daugybę funkcijų, kas leidžia jų pagalba maksimaliai pagerinti mikroklimatą patalpose. Jie gali būti papildomai įrengimai šildytuvais, dulkių ir nešvarumų filtrais ir distancinio valdymo pultais patogesniam valdymui. 

Pagrindiniai dalykai, nuo kurių reikėtų pradėti rekuperatoriaus pasirinkimą yra našumas, funkcionalumas ir gabaritai. Visi jie be abejo priklauso nuo turimų patalpų. Labai svarbu pasikonsultuoti su specialistas, kurie galės tiksliai įvertinti jūsų gyvenimo sąlygas ir parinkti patį optimaliausią variantą. Be abejo svarbu ir tai kokie atsiliepimai yra paliekami apie vieną ar kitą modelį. Visų vartotojų lūkesčiai būna panašūs, tad kitų žmonių nuomonė gali padėti apsispręsti.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas