Kaip užtikrinti, kad personalo atranka vyktų sklandžiai?

personalo atranka

Personalo atranka iš tiesų reikalauja daug pasiruošimo ir nemažų pastangų. O ką kalbėti apie darbuotojų resursus ir jų darbo laiką, kuris yra labai brangus. Tai labai atsakingas momentas, siekiant rasti patį geriausią darbuotoją savo kolektyvui. Todėl atsainiai į tai žiūrėti nevalia.

Tuo pačiu tai neretai ir nemažas galvos skausmas, kaip greitai ir tuo pačiu efektyviai įgyvendinti naujų kandidatų atranką. Juk reikia neužmiršti, kad kartais su tais pačiais kandidatai susitikti reikia ir antrą, ir trečią kartą. O kaip neapsigauti ir pasirinkti teisingai, kai iš pažiūros tinkami kandidatai yra ne vienas, o daugiau?

Visi šie klausimai dažniausiai jaudina didelių įmonių darbuotojus, kurie nuolatos plečia savo veiklą, didina pajėgumus. Tokios įmonės per vienerius metus vykdo darbuotojų atrankas nuolatos, o atrankos vykdomos keliais etapais. Todėl joms neretai į pagalbą pasitelkiamos personalo atrankos agentūros. Šios agentūros atlieką patį didžiausią ir juodžiausią darbą – vykdo pačią pirminę kandidatų atranką.

Ne paslaptis, kad paskelbus atvirą darbo poziciją, sulaukiama per 200 ir daugiau kandidatų gyvenimo aprašymų per dieną. Tiesa, ne visi jie atitinka reikalavimus ir darbdavio įvardintus kriterijus, bet juos visus peržiūrėti kažkam reikia. Taigi, atrankas vykdančios agentūros, lyg kokie sanitarai, atlieka tą pirminį valymą. Peržiūri atsiųstas anketas, išanalizuoja, atrenka kandidatus pirminei pokalbių atrankai savo biure, organizuoja jų atrankas. Tokiais atvejais pirminės atrankos vykdomos darbdaviui nedalyvaujant, tai atlieka personalo atrankų srities profesionalai. 

Be to, esant poreikiui, personalo atrankų agentūros gali vykdyti ne tik darbuotojų atrankas. Jos taip pat gali pačios surasti ir pasiūlyti reikiamos kvalifikacijos specialistus įmonėms. Tai yra dar patogiau ir dar paprasčiau, nes nereikia patiems net skelbti skelbimo. 

.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas