Medinės terasos privalumai

Medinės terasos lentos yra pigesnės, bet  jei tai bus maumedžio lentos, jos bus brangesnės ir už plastikines, nes maumedis yra ilgaamžis medis. Renkantis terasines lentas atkreipkite dėmesį į sparčiai populiarėjančią modernią medžiaga- medžio plastiko kompozitą. Tai iš medienos, plastiko ir specialių priedų gaminama medžiaga, kuri sujungia medienos estetiką su plastiko atsparumu.

WPC terasinės lentos

WPC terasinės lentos- puikus pasirinkimas norintiems įsirengti ilgaamžę, funkcionalią ir lengvai prižiūrima lauko terasą. http://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-projektai/terasos.htm Mūsų kraštuose labai vertinama natūralios medienos estetika. Tiesa, derėtų nepamiršti, kad medinė terasa atrodys dailiai, tik jei jos priežiūrai  bus skiriama pakankamai  dėmesio- specialiomis priemonėmis užtikrinama apsauga nuo drėgmės, UV spinduliuotės, naudojamos natūralios valymo priemonės, atnaujinama spalva ir pan. Medžio plastiko kompozito terasinės lentos su natūralios medienos raštais leis sukurti jaukią be didesnių laiko ir pinigų investicijų į jų priežiūrą. Jos pasižymi: atsparumu permainingų oro poveikiui, neslidus lentų paviršius, nereikia specialios priežiūros, paprasta palaikyti švarą.

Atsparumas permainingų oro poveikiui

Medžio plastiko kompozito lentos yra visiškai  atsparios  neigiamam drėgmės poveikiui. Net užsitęsus lietums ar ilgiau užsilaikius sniegui, jūsų terasai nebus padaryta jokios žalos. Skirtingai  nei natūralią medieną, WPC terasinių lentų nereikia saugoti ir nuo tiesioginių saulės spindulių. UV spinduliai nepakenks nei medžiagos patvarumui, nei tvirtumui. Specialiai šiaurinio klimato sąlygoms pritaikytos medžio plastiko kompozito lentos pasižymi atsparumu temperatūrų svyravimams.

Nešerpetoja ir nepalieka rakščių

Patvarumas ir atsparumas neigiamam atmosferos poveikiui užtikrina ir kitą medžio plastiko kompozito terasinių lentų privalumą- jos nešerpetoja ir neslysta. Tai reiškia – jokio pavojaus įsivaryti rakštį. Terasoje galėsite drąsiai vaikščioti, net lašnojant lietui. Neslidus paviršius taip pat svarbus auginantiems vaikus, nes terasoje bus saugesnės sąlygos žaisti, mokytis ir dūkti.

Paprasta palaikyti švarą

Lauko terasą, ypač jei yra įrengta kepsninė ir valgymo zona, tenka dažnai šluoti ir valyti. Medžio plastiko kompozito lentas galima valyti su daugeliu buitiniu priemonių. Itin greitai ir efektyviai išvalysite terasą pasitelkę aukšto slėgio valymo įrenginį, kuris savo užduotį atliks  nepadarydamas jokios žalos lentoms.


Categories:

,

Tags:


Comments

Įrašo “Medinės terasos privalumai” komentarų : 1

  1. Gedeminas avataras

    Straipsnyje kalbama apie puikias WPC terasine lentas, mes jomis prekiaujame Vilniuje, todėl galiu patvirtinti, kad produktas yra puikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *