Kaip pernešti paveikslą ant tekstilės?

Ar žinojai, kad nuotraukas galite perkelti į audinį? Ši technika yra puiki. Spauda ant tekstilės sparčiai populiarėja. Tai paprasta padaryti, o galutinis rezultatas yra tikrai gražus. Tai dar vienas rankų darbo spausdinimo būdas. Ar norite išmokti perkelti nuotraukas į audinį? Tad, skaitykite toliau.

Jums reikės:

  1. audinio;
  2. gelio;
  3. teptuko;
  4. purškiamo dozatoriaus, pripildyto vandens;
  5. paveikslėlio, kurį norite perkelti.

Galite naudoti bet kokį lazeriu nukopijuotą vaizdą arba vaizdą iš senovinio žurnalo ar laikraščio. Atminkite, kad jei jūsų paveikslėlyje yra žodžių, prieš kopijuodami turėsite jį apversti, nes žodžiai bus spausdinami atvirkščiai.

Kaip perkelti nuotrauką į audinį:

1. Visiškai uždenkite savo vaizdą geliu.

2. Prispauskite jį ant audinio gabalo ir leiskite išdžiūti keletą valandų arba per naktį.

3-4. Kai vaizdas visiškai išdžius, naudokite purškimo buteliuką, kad sudrėkintumėte popieriaus viršų.

5. Pirštais trinkite paviršių, kol pradės atsiskirti popieriaus gabalėliai. Kai pradės kilti gabalai, jūsų vaizdas bus atidengtas. Kai kurie gabalai lengvai susidaro švariomis juostelėmis, o kai kuriuos pašalinti užtrunka ilgiau.

Būkite atsargūs ir netrinkite per stipriai, nes tai taip pat gali pašalinti perkeliamą paveiklsėlį. Tęskite, kol visas popierius bus pašalintas ir vaizdas bus visiškai matomas!

6. Baigėte. Jei norite parodyti savo audinį (pavyzdžiui, jei perkeliate į drobę sienai), galbūt norėsite pridėti dar vieną gelio sluoksnį, kad apsaugotumėte ir užsandarintumėte vaizdą.

Pastaba: nesijaudinkite, jei jūsų perkeliamas vaizdas nėra visiškai tobulas. Kai kuriems pavyksta geriau nei kitiems, ir jūs daug išmoksite eksperimentuodami su skirtingais paviršiais! Galutinis vaizdas neturi būti tobulas. Rankomis perkeltos audinio dalys turėtų būti skalbiamos tik rankomis. Į skalbimo mašiną nedėkite. Tai viena iš priežasčių, kodėl perkelti ant audinio vaizdai greitai nublunka.


Tags:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas