Karnavaliniai drabužiai – kodėl verta juos išsinuomoti?

karnavaliniai kostiumai VilniujeŠaltasis metų sezonas – tai įvairiausių švenčių ir progų metas. Pirma, spalio pabaigoje švenčiama visame pasaulyje mėgstama šventė helovinas. Nors Lietuvoje ji nėra tarp populiariausių, tačiau jaunimas ją mėgsta paminėti privačiuose vakarėliuose ar klubuose.  Mūsų šalyje daugiau minima Visų šventųjų diena ir Vėlinės, tačiau helovinas taip pat rado savo nišą. O kaipgi be helovino aprangos, jei esate nusiteikę šią šventę paminėti? Ne vienas nori bent vakarui tapti žaviu vampyru ar kraupia juodąja našle. Tokių drabužių vienam vakarui pirkti tikrai nepasimoka, tad pasitarnauja nuoma: karnavaliniai kostiumai Vilniuje nuomojami kur kas pigiau nei tokį garderobą būtų galima nusipirkti. Jei visgi heloviną švęsite namuose su šeima ir žiūrėsite siaubo filmus, galite nustebinti savo antrąją pusę ir vaikus pasipuošęs nekasdienišku kostiumu – tapti vienu iš Adamsų šeimynėlės personažų ar giltine.

Praėjus lapkričio pradžios šventėms, prekybos centrai ima puoštis ir ruoštis kitoms didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms ir Naujiesiems. Tai darbo kolektyvų švenčių ir įvairių kitokių vakarėlių metas. Kad būtų įdomiau, nuo seno rengiami ir kaukių baliai, kur visi svečiai įkūnija skirtingus personažus. Ir vėlgi tenka pasukti galvą, kuo pasipuoši, kad nustebintumėte aplinkinius ir atrodytumėte išskirtinai. Pasidairykite kostiumo ir jį išsinuomokite – karnavaliniai kostiumai Vilniuje nuomojami nebe pirmus metus, tad jus priblokš ir drabužėlių gausa, ir kokybė.

Šventės vyksta ir mažųjų darželiuose bei mokyklose. Visi pamename savo vaikystę, kad mamos aprengdavo tam tikrus personažus įkūnijančiais drabužiais, tačiau dažnai jie nebuvo tokie, kokių norėtume. Pavyzdžiui, meškučio ar zuikio kostiumą dažnai įkūnydavo paprasčiausi rudi ar pilki kostiumai ir prisegtos ausys bei nupiešta nosytė. Dažnai vienintelis akcentas, atskleidžiantis, kuo buvome, būdavo ant galvos uždėta popierinė karūna su tam tikru pieštu paveikslėliu. Šiandien viskas gali būti kitaip, o mažasis tapti tikra mokyklos ar darželio šventės pažiba – tereikia apsilankyti nuomos punkte ir surasti išskirtinį kostiumą. Tad karnavaliniai drabužiai Vilniuje leidžia pasipuošti, nesukant sau galvos – juk rūpesčių per šventes ir taip turime daug, o šiandien turime progą bent vieno jų išvengti.

 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas