Patogiausia apranga sportui – timpos

apranga sportuiPamažu dizainerių taip garbinti kaulėti siluetai nenoriai, bet vis tik traukiasi nuo aukštosios mados podiumų, populiarių žurnalų viršelių, televizijos laidų, reklamų ir t.t. Estafetę perduoda lieknam, tačiau sveikam, ištreniruotam ir sportiškam kūnui. Vis dažniau per didelis lieknumas įvardijamas, kaip liga, o susidomėjimas sportu – kur kas didesnis.

Išties sporto nauda – nenuginčijama. Įvairios sveikatingumo skatinimo programos tikrai padeda džiaugtis ne tik lieknu kūnu, tačiau ir stipria sveikata. Pastebimas vis didesnis susidomėjimas įvairiomis sporto šakomis, tokiomis, kaip bėgimas, šiaurietiškas ėjimas, joga, kalanetika ir kt. Panašu, jog pagaliau įsivyrauja harmonija tarp grožio ir sveikatos. O gydytojai nuolat skatina judėti.

Žinoma, patinkančios sporto šakos pasirinkimas – labai individualus dalykas. Dažniausiai tenka išbandyti ne vieną sritį, kol atrandama labiausiai patinkanti. Skiriasi ir sportinė apranga, labiausiai tinkanti kiekvienai sporto rūšiai.

Tačiau daugelis pritars, jog egzistuoja kelios bendros normos, kurias turi atitikti apranga sportui:

  • Visų pirma, ji turi būti patogi (niekur neveržti, netempti, nebūti per laisva, nekristi);
  • Netrukdytų laisvai judėti (turi būti tinkamo dydžio);
  • Pagaminta iš kokybiškų, orui pralaidžių medžiagų, greitai sugerti prakaitą;
  • Nekaitinti ir nelipti prie kūno;
  • Atitikti sezoniškumą;
  • Nebūtina, bet pageidautina, kad būtų pagaminta šiame amžiuje ir neatrodytų, kaip bulvių maišas.

Būtent dėl šių savybių, sportinės aprangos paieškos ratas labai susiaurėja, tad išsirinkti tinkamus sportui drabužius, tikrai nėra lengva.

Gal todėl daugelio mėgstama apranga sportui – timpos. Jos tinka tiek bėgimui ar važiavimui dviračiu, tiek jogai, treniruoklių salei ar lengvai mankštelei namuose. Timpos patogios, nevaržo judesių, pagamintos iš natūralių audinių, todėl yra pralaidžios orui ir gerai sugeria prakaitą.

Be kita ko, naujos audinių technologijos leidžia sportuoti su ypatingomis timpomis, pagamintomis pagal aukščiausias technologijas. Dėka specialios formulės ir ypatingo audinio rašto, Timpos masažuoja odą, aktyvindamos kraujotaką. Tokiu būdu ne tik didėja prakaito išsiskyrimas, mažėja apimtys, tačiau nyksta ir didžiausio priešo – celiulito sukelti požymiai.

Šaltuoju sezonu tokias timpas patogu vilkėti po šiltesniu sportiniu kostiumu. Dėl besiūlės technologijos jos tikrai „neišsiduos“, o tik tyliai atliks savo darbą.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas