Kas nutinka negydant celiulito?

Limfodrenažinis masažas VilniujeVisiems atrodo, jog celiulitas – tai gana įprastas reiškinys, susijęs su moterų odos problemomis. Deja, jei ši liga tebūtų tik apelsino žievelės efektas šlaunų srityje, celiulito gydymui nereikėtų tokių sudėtingų procedūrų ir operacijų, kurias siūlo įvairios grožio ir viešosios klinikos.

Jei žinote, kad galite būti paveldėjusi celiulitą, arba turite viršsvorio, Jums reikėtų daugiau pasidomėti celiulitu ir jo padariniais Jūsų sveikatai.

Pirminėje celiulito formavimosi stadijoje sutrinka kraujotaka odos audiniuose, tai lemia vandens kaupimąsi poodiniuose sluoksniuose, kur skystis apsistoja ir dar labiau spaudžia kapiliarus, neleisdamas pratekėti ne tik kraujui, bet ir plazmai. Šitaip poodyje pradeda kauptis toksinės medžiagos ir čia negali patekti deguonis, todėl audiniai pradeda kietėti. Lyg to dar nebūtų gana – ši situacija visiškai netrukdo į audinius patekti riebalinėms molekulėms, kurios dėl silpnos kraujotakos negali skaidytis ir taip pat kaupiasi jungiamajame sluoksnyje. Štai šitaip formuojasi nepageidaujamas celiulitas.

Pirmoje šių audinių kietėjimo stadijoje dar galima išvengti celiulito atliekant fizinius pratimus. Taip pat padeda limfodrenažinis masažas Vilniuje, Kaune ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Dabar yra klinikų, atliekančių limfodrenažinį masažą, tačiau tai nereiškia, kad Jums nereikės įdėti daug pastangų reguliuojant savo mitybą ir fizinį aktyvumą.

Tolimesnėse celiulito stadijose odos paviršius vis labiau keičia pavidalą ir tampa dar  nelygesnis. Galiausiai poodiniame sluoksnyje galima lengvai užčiuopti grūdo pavidalo gumbelius, kurie neretai yra skausmingi. Apie paskutinę celiulito stadiją praneša pamėlynavusi ar violetinė oda, skausmingi patinimai. Tokiu atveju yra būtinas gydymas, kartais net chirurginė operacija.

Celiulitas lengviausiai įveikiamas, kai pastebimas kuo anksčiau. Norėdamos sužinoti, ar Jums gresia ši liga, abiem rankom judesiu viena link kitos suspauskite savo šlaunį – jeigu matote, jog suspausta oda sušoksta į nors kiek pastebimas duobutes – Jums jau reikia imtis pirmųjų celiulito prevencijos priemonių – sumažinkite suvartojamo riebaus maisto kiekį, sportuokite, naudokite anticeliulitines kosmetikos priemones.

 Anticeliulitinis arba limfodrenažinis masažas padeda turinčioms bet kurios (išskyrus paskutinės) stadijos celiulitą. Tad ši procedūra yra visada rekomenduojama. Limfodrenažinis masažas Vilniuje yra atliekamas daugelyje dermatologinių klinikų ar masažo salonų.

Atsiminkite – turėti gražią ir sveiką odą niekada nėra per vėlu.

 
 
 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas