Sidabro papuošalai  – kaip pasirinkti tinkamai

sidabro papuošalaiSidabro papuošalai – vieni universaliausių, populiariausių ir perkamiausių sidabro gaminių Lietuvos rinkoje. Auksinius ar inkrustuotus spalvotais akmenimis juvelyrinius gaminius tikriausiai atsisakys dėvėti ne vienas vyriškos lyties atstovas arba paauglys. Tuo tarpu, sidabriniai aksesuarai noriai dėvimi visų – nuo vaikų iki garbaus amžiaus senjorų. Tad į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis sidabrinius papuošalus?

Kur dėvėsite pasirinktus papuošalus

Jeigu pasirinkti sidabro papuošalai bus dėvimi kiekvieną dieną, derėtų rinkti kuklesnės formos ir dydžio gaminius. Juos ne tik lengvai pritaikysite prie bet kokios aprangos, bet ir išvengsite dar vieno „pavojaus“ – įmantrūs papuošalai, ypač dėvimi dažnai, greitai pabosta. Kitas klasikinių, nerėksmingų  formų papuošalų privalumas – galimybių priderinti gausa. Nedidelius lanko formos auskarus, ploną grandinėlę ar subtilaus dizaino laikroduką mielais nešios šeimos mama, paauglė dukra ar kaimynę susiruošusi aplankyti senelė.

Jeigu sidabro dirbiniai yra perkami su tikslu jį dovanoti, apmąstykite kokius aksesuarus mėgsta dėvėti dovanos gavėjas. Jeigu žmogus dažniausiai vilki kuklius ar klasikinio stiliaus drabužius, tuomet dovanodami masyvius, blizgius papuošalus išties prašausite pro šalį. Tuo tarpu, nedideli, šiek tiek kabantys auskarai, subtilių formų pakabukas ar klasikinio pynimo grandinėlė  Jums brangų žmogų tikrai nudžiugins.

 

Nepraleiskite pro akis detalių

 

Jeigu sidabrinius papuošalus perkate sau, tuomet tikriausiai gerai žinote, koks auskarų užsegimas ar grandinėlės ilgis Jums tinkamiausias ir priimtiniausias. Grįžtant prie dovanojamų gaminių, įvertinkite žmogaus, kuris nešios papuošalą,  įpročius ir galimybes. Garbaus amžiaus moteriai, be abejonės sukels keblumų įmantriai įsegami auskarai, ypatingai plati ar, atvirkščiai,  siaura apyrankė bei  itin ilga kaklo grandinėlė. Gaminys su reguliuojamu ilgiu ar pločiu gali būti puikus pasirinkimas, jeigu tiksliai nežinote dėvėsiančio papuošalą žmogaus įpročių.

Ieškodami dovanos vyrui, stenkitės parinkti gaminį, neapkrautą papildomomis detalėmis. Dauguma vyriškosios lyties atstovų tokius dalykus laiko pernelyg moteriškais, vadinasi, jiems netinkamais, papuošimais. Tuomet jūsų dovana tikriausiai dūlės kur nors stalčiuje ir niekada nebus dėvima.

 

Papuošalų kaina

 

Sidabrinių papuošalų kaina dažnai įvairiose prekybos vietoje gana stipriai svyruoja. Tad palanku iš anksto numatyti kokią pinigų sumą skirsite numatytam pirkiniui ir nepulti pirkti prekės pirmoje pasitaikiusioje prekybvietėje. Kaina didele dalimi priklauso nuo gaminio prabos, svorio, dydžio ir detalių, kuriomis papildytas papuošalas, kiekio ir dydžio. Šiais pašėlusio gyvenimo tempo laikais kiaurą dieną bėgioti po parduotuves ir lyginti kainas dažnam žmogui – neįtikėtina prabanga. Todėl verta apsilankyti vienoje kitoje internetinėje parduotuvėje. Taip sutaupysite laiko ir galėsite nuodugniai palyginti kainas. Tuo labiau, kad dažna internetinė parduotuvė suteikia paslaugą, leidžiančią pasirinktos prekės kainą palyginti su kitų prekybos vietų kainomis.

 


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *