Geriausio dizaino virtuvės apyvokos daiktai

Hurom sulciaspaudeŠiuolaikinio žmogaus virtuvėje vyrauja patys įdomiausi ir įvairiausi įrenginiai, kurie ne tik praverčia gaminant maistą, bet ir puošia virtuvę šiandien visur dominuojančiu futuristiniu ir minimalistiniu dizainu. Štai tarp naujausių virtuvės įrenginių jau yra net tokie daiktai kaip išmanusis kokteilius gaminantis aparatas, kuris nuotoliniu būdu automatiškai suplaka ir patiekia pageidaujamą kokteilį iš aparate įtaisytų alkoholio talpyklų.

Tvarkinga ir stilinga virtuvė – skoningo žmogaus požymis, tad po remonto ar naujai įsirengus savo būstą privalu investuoti į valgomąjį bei virtuvės zoną, kad susikurtumėte modernią bei jaukią aplinką. O kad būtų lengviau, pateikiame pastarųjų metų geriausio dizaino virtuvės apyvokos daiktus ir prietaisus.

  • Hurom sulčiaspaudė. Net tris skirtingus produktų dizaino apdovanojimus gavusia Hurom sulciaspaude tikrai papuošite savo virtuvę. Ir šiuo atveju tikrai negalioja prietaras, kad gražaus dizaino daiktai nėra kokybiški – korėjietiška Hurom sulciaspaude yra pasaulio lyderė tarp lėtaeigių sulčiaspaudžių.
  • Išmanusis MisoSoupDesign ramen sriubos dubenėlis. Vieni juoksis, bet kitiems šis sriubos dubenėlis nusileis lyg Dievas iš dangaus – ramen sriubos mėgėjai pagaliau per daug nesiterliodami gali leisti vienišus vakarus patogiai besimėgaudami sriuba ir tuo pet metu naršydami savo telefone. Telefoną galima tiesiog įstatyti į jam skirtą vietą kitoje dubenėlio pusėje.
  • Elektroninės svarstyklės. Galbūt šis prietaisas bus naudingas tik pyragų mėgėjams, tačiau svarstykles virtuvėje turėti visada verta. Galima rasti nuostabaus, minimalistinio dizaino svarstyklių – įvairių netipinių formų ir spindinčių sidabrinių atspalvių.
  • Kuhn Rikon virdulys. Kuhn Rikon puodai, virduliai ir keptuvės visada pasižymėjo tiek įstabiu dizainu, tiek puikia produktų kokybe. Nepirkite elektrinių virdulių – jie netausoja elektros ir gan įkyriai šnypčia. Štai tradiciniai virduliai dažnai būna daug dailesnio dizaino, o kas gali būti jaukiau už užvirusio švilpuko garsą, kai šaltą vakarą užsimanai arbatos.
  • Zojirushi elektroninis ryžių virimo puodas. Japonų ir kinų virtuvės mėgėjams, kuriems ryžiai – neatsiejama mitybos dalis, šis pirkinys yra būtinas atributas virtuvėje. Šis puodas yra gan kompaktiškas ir pasižymi subtiliu dizainu. O ką jau kalbėti apie tobulai išvirtus birius ir minkštus ryžius.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas