Kas yra ekspedijavimo paslaugos?

Pirmą kartą susiruošusiems eksportuoti savo produkciją gamybininkams ir prekybininkams tenka susidurti su naujais terminais ir išsiaiškinti daug niuansų susijusių su krovimų gabenimu. Nors pats prekių gabenimas atrodo paprastas procesas tačiau šioje grandinėje dalyvauja ne viena įmonė todėl norint kad visas mechanizmas veiktų sklandžiai, visi dalyviai turi laiku ir taisyklingai atlikti savo funkciją. Viena iš tų funkcijų yra ekspedijavimas. Kokia tai paslauga ir ką ji apima?

Niekad dokumentų neruošusioms įmonėms sunku paruošti dokumentus pagal reikalavimus, tam reikia ieškoti patyrusio specialisto, jo paieška gali užtrukti o išlaidos darbo užmokesčiui gali būti didesnės nei pirkti paslaugą iš ekspeditorių. Ekspedijavimo paslaugą teikia įmonė kuri sukuria ir organizuoja maršrutus kuriais krovinių srautai paskirstomi po valstybes, turint maršrutus reikia surasti tinkamus vežėjus kuriems šie kroviniai ir maršruto laikas yra priimtinas. Ekspedijavimo paslaugas teikianti įmonė paruošia dokumentus kurie reikalingi krovinių pervežimui ir jos pareiga sekti krovinio buvimo vietą iki pristatymo gavėjui. Į ekspedijavimo paslaugų apibrėžimą taip pat yra įtrauktas ir probleminių situacijų sprendimas, kai kroviniai užlaikomi muitinės. Taigi, ekspedijavimo paslaugos iš esmės yra rūpinimasis krovinio gabenimu ir stebėjimas kad tai vyktų be užlaikymo ir krovinio sugadinimo, sandėliavimo klausimai ir atsiskaitymai, tai įmonės atsakomybė už kurią ji gauna atlygį. Modernios technologijos labai palengvina ekspedijavimo įmonių darbą nes dabar ir su mažais išmaniais įrenginiais ir specializuotomis aplikacijomis galima padaryti daug darbų kuriems anksčiau reikėjo kompiuterio. Krovinio kontrolė taip pat paprasta nes visos transporto priemonės ir net patys kroviniai būna su integruotai GPS siųstuvai ir matyti krovinio vietą galima bet kuriuo paros metu.

Ekspedijavimo paslaugas teikianti įmonė atlieka pagrindinį vaidmenį visame krovinio gabenimo procese, visų klausimų derinimas ir sprendimas su klientais, draudimo bendrovėmis ir ataskaitos. Nors atsakomybė didelė, reikia žinoti dėl kokių nesklandumų negalite kaltinti ekspedijavimo firmos. Jei vykstant krovos darbams krovinys sugadinamas arba krovinys buvo blogai paženklintas, netikslus adresas ar produktų sudėtyje yra draudžiamų į šalį įvežti medžiagų.

https://ingstad.lt/logistikos-paslaugos/ekspedijavimo-paslaugos/


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas