Kur gali būti pritaikomos stumdomos spintos

stumdomos spintosStumdomos spintos – plačiai naudojamos ne tik gyvenamuosiuose būstuose, jos taip pat pritaikomos daug įvairesniuose objektuose, kuriuose dėl kokių nors priežasčių, gali būti montuojamos tik itin lengvos, paprastos konstrukcijos, vietą taupančios ir pigios spintos. Galime nesunkiai įvardinti bent kelis kitokios paskirties objektus, kuriuose plačiai taikomos stumdomų spintų sistemos.

Tokio tipo spintos plačiai naudojamos didelėse transporto priemonėse, kuriose itin taupoma erdvė, ir kurios turi būti maksimaliai lengvos. Tai lėktuvai, laivai bei traukiniai. Nuo lėktuvo svorio priklauso kiek kuro kelionei sunaudojama. Žinant, jog lėktuvo skrydžio kaštai ir taip nemaži, būtų itin nepraktiška jį apkrauti nereikalingomis, papildomą svorį sudarančiomis konstrukcijomis, todėl lėktuvuose visos durys ir spintos yra su stumdomomis durimis. Spintai, su stumdomomis durimis, pagaminti reikia dvigubai mažiau medžiagų, nes ji gali būti sumontuota tarp dviejų lėktuvo sienų arba kampe. Tokiu atveju, pats lėktuvas atstoja šonines spintos konstrukcijas, todėl spintos konstrukcija sveria žymiai mažiau.

Laivai kita transporto priemonė, kurioje plačiai taikomos spintos su stumdomomis durimis. Laivai skirti gabenti krovinius, todėl laivų patalpose maksimaliai taupoma erdvė, kuri efektyviai išnaudojama kroviniams sutalpinti. Būtent todėl, laivo kajutėse ar kituose patalpose montuojamos spintos su slankiojančiomis durimis. Dėl tokios pačios priežasties traukiniuose, ne tik spintų, tačiau ir visų kitų paskirčių durys, taip pat įmontuotos remiantis slankiojančiomis sistemomis. Keleiviai turi žymiai daugiau erdvės, kai traukiniuose esančios durys ir spintos atsidaro įslinkdamos į traukinio konstrukcijas, o ne atsiverdamos į traukinio patalpų vidų.

Jeigu pastebėjote, išsinuomojus nedidelį viešbučio ar motelio kambariuką, visos spintos būna tik su stumdomomis durimis. Taip yra dėl dviejų priežasčių, visų pirma, kaip jau minėjome stumdomos spintos taupo nedidelių patalpų erdvę, o antra, tokių spintų gamyba ir įmontavimas yra žymiai pigesni, nes sunaudojama mažiau medžiagų, o stumdomų durų veikimo mechanizmas paprastesnis.

Veikiausiai jau nebekyla abejonių, jog stumdomos spintos taikomos ir gali būti naudojamos žymiai platesniu mastu, nei kada nors galėjote pagalvoti.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas