Keltų bilietai atveria naujas kelionių galimybes

keltų bilietaiKokiomis priemonėmis dažniausiai keliaujate? Aišku, automobiliu, autobusu, traukiniu, lėktuvu, dviračiu, pėsčiomis. O laivu? Kartą metuose persikeliate keltu į Smiltynę iš Klaipėdos? Tai ne plaukiojimas laivu. Tai tiesiog uosto perplaukimas ir tiek, nes viskas vyksta uždaroje teritorijoje, kur bangos nedidelės, o aplink zuja laiveliai ir verda gyvenimas. Tai tikrai ne kelionė… Tikra kelionė laivu trunka kelias valandas ar dar ilgiau. Jos metu privalote pamatyti nesibaigiantį horizontą, pajausti tą jūros galybę, kuria ji alsuoja kas dieną.

Kaip tai padaryti? Keliaukite keltu iš Klaipėdos į kitus jūros uostus Švedijoje ir Vokietijoje. Keltų bilietai dabar nėra labai brangūs. Juo labiau, kad keliauti galite su šeima arba draugų kompanija vienu automobiliu.

Keltų bilietai parduodami lygiai taip pat, kaip ir lėktuvų – internetu. Renkatės kryptį, datą, žymite, ar keliausite į abi puses. Įvedate keleivių skaičių, o tada prasideda linksmoji dalis. Lėktuve viskas paprasta, nes visus susodina į vieną patalpą ir viskas. Kelte kiek kitaip, nes žmones apgyvendina kajutėse. Kajutės gali būti dvivietės ir keturvietės. Taip pat su langu arba be lango. Kajutėje gali skirti nepažįstamą pakeleivį, arba galite būti vieni. Čia reikia gerai pasvarstyti, kokioje kajutėje norėsite keliauti. O gal bendrame laukiamajame pakaks nusnausti? Žodžiu, prieš užsisakant reiktų pasidomėti, kur tos kajutės yra ir kas tai per daiktas. Tai tikrai ne tas pats, kas traukinio kupe.

Maitinimas perkamas atskirai. Galima ir savo maisto įsidėti. Tai ne esminis momentas. Dar atminkite, kad keltu keliauja ir jūsų automobilis. Nuo jo dydžio priklauso bilieto kaina.

Keltu iš Klaipėdos galima nuvykti į Švedijos Karlshamno uostą ir Vokietijos Kylį. Nuvykus į Švediją jums prieš akis nuostabiausia kelionė po Skandinaviją, nes už kelių šimtų kilometrų – Norvegija, viena iš įspūdingiausių pasaulio šalių.

Vokietijoje irgi yra ką pamatyti. Kelionė keltu renkamasi tada, kai nenorima visą parą praleisti sudėtinguose Lenkijos keliuose. Geriau jau tą parą praleisti laive su linksmybėmis ir pramogomis, o ne keikiantis dėl kamščių ir sudėtingų vairavimo sąlygų, su kuriomis Lenkijoje neabejotinai teks susidurti. Keltų bilietai iš Klaipėdos į Karlshamną – vos 460 litų vienam asmeniui, jei vykstama keturvietėje kajutėje nedideliu automobiliu (į abi puses). Tai tikrai pigu. Išbandykite kitokias keliavimo galimybes!Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas