Kuo liemenėlės maitinančioms skiriasi nuo įprastų

Nors psichologai, gal ir gali pasiginčyti, tačiau daugelis tiki, jog nėra nieko labiau surišančio motiną ir kūdikį nei žindymas krūtimi. Tai pats jautriausias dalykas pasaulyje, todėl moterys siekia kuo ilgiau maitinti krūtimi. Tai priklauso nuo įvairių dalykų, tačiau specialistai išskiria vieną esminių – patogi ir speciali liemenėlė yra vienas iš faktorių darančiu įtaką žindymo sėkmei. Tad kokios tos stebuklingos liemenėlės maitinančioms, kuo skiriasi nuo įprastų ir kokią įtaką žindymui daro?
Nėštumas – ne tik pilvuke augantis mažylis, bet ir moters kūno bei organizmo pasikeitimai. Vienas iš ryškesnių pasikeitimų – krūtys. Keičiasi jų dydis, forma, speneliai tampa jautresni, o didėjant viso kūno svoriui, didėja ir krūtinės ląstos apimtis. Jau pirmaisiais mėnesiais pajuntama, jog įprastai nešiojama liemenėlė yra per ankšta. Nereikėtų to ignoruoti – nėštumo metu reikėtų jei ne įsigyti specialią liemenėlę nėštumui, tai bent jau didesnę liemenėlę, kuri tinkamai prilaikytų pasunkėjusią ir padidėjusią krūtinę. Tinkamo dydžio liemenėlė apsaugo stuburą nuo papildomo krūvio ir strijų atsiradimo.
Nėštumo metu papilnėjusi krūtinė nesumažėja ir po gimdymo, tad paskutiniais mėnesiais derėtų įsigyti ir liemenėlę maitinančioms. Aptarkime, kuo ji skiriasi nuo įprastų:

  • Liemenėlės maitinančioms kaušeliai atsisega priekyje. Jie sumodeliuoti taip, jog lengvai atsisega viena ranka, juk kita ranka laikysite kūdikį.
  • Krūtys nėštumo ir maitinimo metu yra jautresnės, todėl liemenėlės maitinančioms yra pasiūtos iš natūralaus pluošto medžiagų (medvilnė arba bambukas). Natūralus pluoštas nedirgina odos.
  • Plačios petnešėlės, reguliuojamas ilgis leidžia pakelti ir prilaikyti krūtis.
  • Platus užsegimas (3-4 eilės).
  • Liemenėlė be lankelių – taip išvengiama pavojaus užspausti pieno liaukas ir susirgti pieno liaukų uždegimu.

Šie keli išskirtiniai liemenėlių maitinančioms bruožai yra esminiai siekiant išvengti ligų, nemalonių pojūčių ir nepatogų maitinimo laikotarpiu. Speciali liemenėlė taip pat padeda palaikyti gražią krūtinės formą, išvengti krūtinės raiščių patempimo ir strijų susidarymo. Visa tai tik dėl būsimų mamų patogumo, sveikatos ir grožio.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas