Patogūs biuro baldai dirbantiems kompiuteriu

Šiais laikas beveik kiekviena darbo vieta reikalauja kompiuterinio raštingumo ir gebėjimo šia priemone puikiai dirbti. Tikriausiai ir Jūsų darbe bei gyvenime kompiuteris užima nemažą laiko dalį, todėl labai svarbu atkreipti  dėmesį į tai, kaip atrodo Jūsų darbo vieta, jeigu užsiimate kompiuteriniais darbais arba naršote internete laisvalaikiu. Dirbant ofise, svarbus ne tik pats kompiuteris, jo galingumas ir kitos galimybės, bet ir biuro baldai, ant kurių stovi monitorius, ir ant kurių pats sėdite. Ypač sukluskite, jeigu patiriate sveikatos negalavimus ir Jums artimi nugaros, sprando bei galvos skausmais. Galbūt dirbate sėdėdami nepatogioje kėdėje arba darbo stalas per žemas / per aukštas.
Visų pirma tik patogūs biuro baldai gali garantuoti kokybišką darbą ir jaukią atmosferą. Prieš rinkdamiesi baldus atkreipkite dėmesį į jų patogumą bei funkcionalumą. Žinoma, nereikia pamiršti ir spalvos bei stilistikos. Ar jie derės prie sienų spalvos bei užuolaidų? Kodėl reikalinga atkreipti dėmesį, kokios spalvos yra biuro baldai? Visų pirma jų tonai neturi blaškyti dirbti, o priešingai – skatinti ir nevarginti. Galbūt dekoro elementus taip pat planuojate greitai keisti? Tuomet pasirinkime ieškokite bendros stilistikos baldų bei kitų interjero detalių.
Patogi darbo vieta dirbant kompiuteriu yra ta, kuri turi modernų stalą, aplink kurį patogu judėti.  Stalas turi būti toks, kad galėtumėte nekliūnant suktis, slinktis ar siekti tolėliau padėtų daiktų. Darbo stalas dirbantiems kompiuteriu turi būti pakankamai didelis, kad būtų galima patogiai išdėstyti monitorių, klaviatūrą, dokumentus ir kitus būtinus įrenginius. Ypač patogus yra tas stalas, kuris yra su užapvalinta priekine dalimi. Be to atkreipkite dėmesį renkantis stalą, ar jo paviršius nėra per daug atspindintis. Rekomenduojama 30 – 40 %, kad nebūtų neblaškomas dėmesys ir nevarginamos akys.
Nemažiau svarbi ir kėdė. Ji turi būti priderinta prie stalo, stabili, bet visgi leidžianti laisvai ir lengvai judėti bei pasirinkti patogią padėtį. Labai svarbu, kad ji turėtų pakėlimo ir pasukimo mechanizmą, kuris leistų keisti kėdės aukštį bei atlošo atlenkimo kampą, bei alkūnramsčius. Jeigu yra galimybė, rinkitės tokią kėdę, kuri turėtų atramėlę kojoms. Taigi patogūs biuro baldai leis pasiekti maksimalių darbo rezultatų, o kad darbas vyktų sklandžiai, nepamirškite patalpos, kurioje daugiausiai dirbama kompiuteriu gerai išvėdinti bei nuolat valyti drėgnu būdu.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas