Labirintų parkas: laisvalaikio idėja ne tik vaikams, bet ir suaugusiems

Turiningai praleisti laisvalaikį šiais laikais galima labai įvairiai. Pasiūlymų, ką nuveikti savaitgalį ar per atostogas, vienam ar su šeima, yra gausu ir kiekvienas gali rinktis pagal savo pomėgius ir norus. Vieniems patinka vandens pramogos ir sportas, kitiems kitokios aktyvios veiklos. Pavyzdžiui, labirintų parkas. Tokio tipo pramogos Lietuvoje populiarėja su kiekvienais metais. Labirintų parke galima pasilinksminti ne tik laisvadieniais, bet ir norint surengti įsimintiną šventę. Pramogų čia gausu tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Kokie yra labirintų parkai?

Lietuvoje yra keli labirintų parkai. Pagrindinė labirintų parko pramoga – iš augalų sukurtas labirintas, iš kurio tėra vienas teisingas  išėjimas. Kuris jis, reikia surasti labirinto lankytojams. Labirintas gali būti sukurtas iš kukurūzų, kanapių, krūmų ar kitų augalų. Labirintą įveikti pavyksta ne visiems. Tad tai puiki pramoga laisvalaikiui. Be to,labirinte galima surengti lenktynes. Pavyzdžiui, pasidalinti į kelis komandas ir rungtyniauti, kuri komanda pirma ras išėjimą iš labirinto. Tad labirintas gali būti ne tik puiki pramoga, bet ir pasirinkimas rengiant įmonių vakarėlius, komandinio darbo mokymus ir pan.

Kokias pramogas siūlo parkas?

Labirintų parkas gali būti sudarytas iš vieno ar kelių labirintų bei papildomų pramogų. Todėl parke galima praleisti kad ir visą dieną. Visiems čia bus ką veikti. Pavyzdžiui, daugelis parkų siūlo įvairias papildomas pramogas. Dažniausios yra tokios: vandens pramogos, šaudykla, veidrodžių labirintas, vaikų  žaidimų aikštelės, pripučiami batutai, mini zoologijos sodai, didieji stalo žaidimai lauke. Tai tik kelios pramogos, kurias siūlo labirintų parkas.

 

Kiek kainuoja?

Dažniausiai už labirinto parko įėjimą reikia sumokėti kelis eurus. Tačiau labai dažnai galima įsigyti ir šeimos kortelę, jeigu atvyksta šeima su vaikais. Šeimos kortelė arba šeimos bilietas leidžia šiek tiek sutaupyti. Be to, labai dažnai labirintų parkuose rengiamos įvairios šventės ir užsiėmimai grupėms, tuomet kaina taip pat yra daug draugiškesnė.

Pavyzdžiui, labirintų parkuose labai dažnai švenčiami gimtadieniai. Daugelis parko valdytojų tam yra įrengę specialias vietas. Dažniausiai tai yra šiek tiek atokesnė vieta, kur galima švęsti privačiai. Tai reiškia, kad sutarus kainą savo svečiams galite pasiūlyti ne tik smagią šventę gamtoje,  bet ir visą komplektą pramogų, kurios įrengtos parke. Taip pat draugiškomis kainomis parkuose rengiami įmonių vakarėliai, įvairūs mokymai. Kuo didesnė kompanija, tuo smagiau ir pigiau. Dažniausiai labirintų parkas gali  pasiūlyti ir papildomų paslaugų pagal pageidavimą. Pavyzdžiui, maitinimą.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *