TOP 2021 m. dažų spalvos jūsų interjerui

Kiekvienų metų pabaigoje ir naujų metų pradžioje interjero dizaineriai ir namų dekoro entuziastai ima dalintis mintimis apie tai, kokios spalvos naujaisiais metais bus populiariausios. Jau žinome, kokia buvo 2020 metų spalva, todėl akivaizdu, kad šią akimirką nemenką dalį žmonių domina ir tai, kokia gi bus 2021 metų spalva ir kokie dažai sienoms galėtų būti patys tinkamiausi atnaujinant savo būsto vidaus interjerą.

Be abejo, kai yra kalbama apie naujausias sienų dažų spalvų tendencijas, visuomet galima pateikti ne vieną spalvą. Taigi, pagrindinės spalvos šiais metais galėtų būti sodri ruda, tamsesni turkio tonai, švelni ir ryški salotinė, niūresni atspalviai ir gamtos įkvėpti atspalviai, blyški rausva, neutralios spalvos, tamsūs atspalviai ir žemės spalvos. Norint į visas jas pažvelgti iš arčiau, gali labai puikiai pasitarnauti Sadolin paletė.

Kita vertus, vien žinoti pačias populiariausias 2021 metų spalvas nepakanka. Būtina suprastai, kad kiekviena spalva turi savitą poveikį aplinkai ir žmogaus psichologinei būsenai. Tai reiškia, kad jei sprendžiama, kurie sienų dažai galėtų būti tinkamiausi, visuomet yra labai svarbus tinkamas spalvų derinimas. Todėl jei jums patinka ne viena spalva ir jūs norėtumėte savo namuose pasitelkti mažiausiai tris skirtingas spalvas, turite nepamiršti, kad kiekviena jūsų pasirenkama dažų spalva privalo būti tinkamai suderinta tarpusavyje. Priešingu atveju jums bus pernelyg sudėtinga pasiekti puikų galutinį rezultatą ir užtikrinti, kad jūsų vidaus interjere vyraujanti atmosfera būtų harmoninga ir jauki.

Žinoma, visuomet yra galimybė kreiptis į profesionalius ir patyrusius būsto vidaus interjero dizainerius, kurie kiekvieną jūsų būsto atnaujinimui svarbią užduotį išspręstų patys. Tačiau pasirinkti interjero dizainerius nori anaiptol ne kiekvienas. Nemažai daliai žmonių interjero kūrimas yra ir didelis malonumas bei puiki saviraiškos galimybė. Todėl jei jūs taip pat siekiate savo būsto interjerą atnaujinti patys, natūralu, kad tokio sprendimo priimti nenorėsite. Laimei, dėl to jūsų būsto interjeras tikrai nenukentės. Jei jūs mėgausitės visu šiuo procesu, galėsite kur kas lengviau pasiekti savo norimą tikslą.

Taigi, kai jau žinote, kokios yra 2021 m. spalvos, iš kurių galite rinktis sienų dažus, dabar turėtumėte pasinaudoti spalvų palete ir pažvelgti, kurios jums patikusius spalvos galėtų derėti tarpusavyje. Taip pat visuomet naudinga pasinaudoti ir spalvų testeriais, kuriuos siūlo sienų dažais prekiaujančios bendrovės.

Jei įsigysite jums patikusių sienų dažų testerius, jais galėsite nudažyti nedidelius sienų plotelius, pažvelgdami į juos skirtingu paros metu ir esant skirtingam vidaus patalpų apšvietimui. Tokiu būdu jums taps kur kas lengviau suprasti, kaip jums patikę dažai sienoms galės atrodyti tiek dieną, tiek ir vėlyvu paros metu.

Rinkdamiesi sienų dažus savo būsto vidaus interjerui jūs taipogi turite atkreipti dėmesį ir į jūsų interjere vyraujančias detales, iš kurių vienos svarbiausių visuomet yra baldai. Kadangi jie yra labiausiai matomi ir užimantys daugiausiai vietos, suprantama, kad dažus reikėtų derinti ir prie jų – nebent jūs esate pasiruošę nuo pagrindų atnaujinti savo būsto interjerą ir ruošiatės keisti visus baldus.

Galiausiai turėtumėte atminti, kad rinkdamiesi sienų daržų spalvas jūs neturite pamiršti ir spalvų įtakos jūsų psichologinei būsenai. Todėl pasidomėkite, kokią įtaką skirtingos spalvos gali turėti jūsų psichologinei pusiausvyrai ir kokias spalvas specialistai pataria rinktis skirtingoms būsto patalpoms, tokioms kaip miegamojo kambarys, svetainė, vaikų kambarys, virtuvė, vonios kambarys ir kt. Visa tai jums turėtų palengvinti spalvų pasirinkimą ir jų suderinamumą.


Categories:

,

Tags:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas