Laidojimo paslaugos Vilniuje: kaip pasirinkti?

Artimo žmogaus netekties valandą mažiausiai norisi rūpintis laidotuvių organizavimu. Ne retas, išgyvendamas sunkų momentą, negali susikaupti, valdyti savo emocijų, todėl organizaciniai klausimai tokiu metu – iš tiesų rimtas iššūkis. Todėl Lietuvoje jau daug metų teikiamos laidojimo paslaugos Vilniuje ar kitame mieste. Laidojimo biurų darbuotojai teikia platų paslaugų sąrašą ir gali pasirūpinti visais rūpesčiais už Jus šią sunkią netekties valandą.

Rinktis laidojimo paslaugas pirmiausia reikėtų pagal geografinę vietą. Patogiausia rinktis laidojimo biurą, kuris teikia paslaugas mieste, kuriame ir vyks laidotuvės. Tuomet patogiausia tame pačiame mieste mirusį žmogų ir šarvoti. Tokiu atveju laidojimo biuro paslaugas teikiantys darbuotojai galės pasirūpinti ir šarvojimo salę, ir jos papuošimą. Taip pat jie galės pasirūpinti duobės iškasimu ir laidotuvių rengimu.

Tačiau kartais pasitaiko taip, kad žmogus šarvojamas viename mieste, o laidotuvės vyksta kitame. Tuomet geriausiai rinktis paslaugų tiekėją tame mieste, kuriame vyks šarvojimas. Dažniausiai būtent čia galima iš karto įsigyti drabužius velioniui, karstą. O atsisveikinimo su artimuoju metu biuro darbuotojai visuomet yra lengvai pasiekiami.

Kas sudaro populiariausią paketą?

Laidojimo paslaugos Vilniuje, kaip ir bet kuriame kitame mieste yra labai įvairios ir priklauso nuo konkrečios situacijos. Visgi, paslaugas teikiančios bendrovės išskiria kelis svarbiausius dalykus, kuriais klientai prašo pasirūpinti. Tai yra visų dokumentų sutvarkymas, velionio kūno paruošimas, apranga, karstas ir šarvojimo salė. Taip pat dažnai ieškoma paslauga – mirusiojo palaikų pervežimas iš gydymo įstaigos kitame mieste ar kitos šalies. Tačiau ne visi laidojimo biurai teikia paslaugas ir kitose šalyse. Todėl ieškant biuro netoliese, pirmiausia reikėtų pasiteirauti, ar visos Jums reikalingos paslaugos šiame biure yra teikiamos.

Ar biurai teikia kremavimo paslaugas?

Lietuvoje palaikų kremavimo paslaugos dar tik populiarėja. Dalis žmonių dar tik pradeda galvoti apie tokį laidojimo būdą. Verta žinoti, kad visame pasaulyje kremavimas – gana populiarus. Be to, tam neprieštarauja daugybė religijų.

Lietuvoje daugybę metų laidojant palaikus kapinėse, šios ėmė stipriai plėstis. Iškilo ekonomiškesnio ir ekologiškesnio sprendimo poreikis. Todėl kremavimas ir tapo patraukliu pasirinkimu Lietuvoje.

Kartais žmonės mano, kad laidojimo paslaugos Vilniuje nesiūlo kremavimo. Tačiau tai netiesa. Daugelis profesionaliai dirbančių biurų siūlo ir kremavimo paslaugą. Darbuotojai gali pasirūpinti artimo žmogaus palaikų nugabenimo į krematoriumą ir pargabenimu. Viskas atliekama užpildant reikalingus dokumentus, o pelenai urnoje atvežami su krematoriume išduotu sertifikatu.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas