PRP – kraujo plazmos injekcijos grožiui

prp

PRP- tai trombocitais  praturtinta kraujo plazma. Ji ypatingai veisminga norint pradėti regeneracinius procesus tiek plaukų augimo zonose, tiek veide ar kūne. Efektyviai skatinamas augimo faktorių veikimas, odos sluoksnio atsinaijinimas. PRP rekomenduojama:

  • Kai oda pavargusi ir sausa.
  • Kai atsiranda su amžiumi susiję veido ir kūno odos pokyčiai: stangrumo, elastingumo sumažėjimas, raukšlės.
  • UV spindulių pažeista oda, aknė, hipotrofiniai randai ir pažeidimai po lazerio ar kitų procedūrų, cheminių pilingų, androgenetinis plaukų slinkimas ir kt.

PRP procedūra

PRP procedūra– jos metu iš paciento paimamas nedidelis kiekis kraujo ir centrifugavimo būdu iškiriami trombocitai. Šis koncentruotas trombocitų substraktas mikroadatų pagalba suleidžiamas į odą probleminėse zonose. Trombocitai išskiria akyvius junginius taip vadinamus augimo faktoriais. Įvairūs augimo faktoriai skatina epidermio ir kapiliarų formavimasi,  kolageno ir hialurono rūgšties sintezę. Veikiant augimo faktoriams padidėja odos stangrumas ir elastingumas, palygėja raukšlės ir odos nelygumai- oda atjaunėja. Suleidus substraktą plaukuotoje galvos dalyje, suaktyvėjus ląstelių augimui ir kraujotakai pastebimai sumažėja plaukų slinkimas bei skatinamas jų augimas.

PRP injekcijos sporto  medicinoje

PRP terapija yra efektyviausia gydant lėtinius sausgyslių pažeidimus, tokius kaip epikondilitus, Achilo sausgyslės uždegimus, girnelės savojo raiščio uždegimus. Preparatas yra suleidžiamas į uždegimo pažeistą sritį. PRP injekcijos dažnai naudojamos gydant ūmius sausgyslių raumenų pažeidimus. Šis gydymo metodas dažniausiai taikomas profesionaliems sportininkams, tikintis greitesnio gijimo ir ankstesnio sugrįžimo į sportą. PRP injekcijos taikomos, kai yra daliniai sausgyslių ar raumenų plyšimai, išsivysto minkštųjų audinių uždegimai po patirtos traumos. PRP  suleidžiama tiesiai į pažeistą raumens sritį, išsiskyrę augimo faktoriai, ne tik sumažina uždegimą, greitina raumens regeneraciją, bet ir šiek tiek padidina raumenų jėgą.

Kelio sąnario artroziniai pakitimai

Šis metodas pradėtas taikyti ir esant didesniems degeneraciniams kelio sąnario pakitimams. Vietoj jau mums įprastų hialurono r. preparatų, galima naudoti PRP. Preparatas yra suleidžiamas tiesiai į kelio sąnarį, procedūrą gali reikti kartoti iki  6-8 kartų.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas