Lazerinės procedūros, pašalinančios strijas

Strijos – dažna moterų problema. Jos atsiranda beveik kas antrai nėščiajai. Būna, kad su šia problema susiduria ir negimdžiusios moterys, kurios mažiau juda, dirba sėdimą darbą, netaisyklingai maitinasi. Didžiausios strijų paplitimo vietos yra šlaunys, pilvo sritis bei krūtys. Tai – odos tempimo padarinys. Todėl lengvai paaiškinama, kodėl su strijomis susiduria pagimdžiusios moterys. Pilvui vis didėjant dėl augančio vaiko, tenka plėstis ir odai. Nors oda yra tampri ir elastinga, tačiau nėštumo metu ar tuomet, kai priaugama svorio ir vėliau jo atsikratoma, ji gali būti tempiama ir per greitai, ir per stipriai. Viso šio proceso rezultatas – įtrūkimai dermoje, t.y. viduriniame iš trijų odos sluoksnių. Kadangi dermos struktūriniai elementai nutolsta vienas nuo kito sutrūkus kolageno pluoštams, mes matome rausvų spalvų strijų randus. Kaip šią problemą spręsti? Yra sukurtos lazerinės procedūros, kurios gali padėti atsikratyti strijų, atsirandančių ant šlaunų, krūtų, pilvo ar kitos kūno dalies.
gražus kūnas
Norint strijas sumažinti, galimos atlikti įvairios injekcijos, masažai, kremai bei kitos procedūros, kurios vizualiai šį procesą sumažina. Mažiausią įtaką turi įvairūs kremai. Jei jau pasirinkote šį metodą, naudokite tokius preparatus, kuriuose yra eksfoliaciją skatinančių medžiagų. Tai gali būti tretinoinas (retinas-A) ir glikolio rūgštis. Šios medžiagos pašalina viršutinį odos ląstelių sluoksnį ir skatina naujos odos formavimąsi, tuo pačiu sumažina strijų ryškumą. Tai vienas pigiausių ir moterų dažnai pamėginamų būdų kovoje su strijomis. Tačiau niekas taip efektyviai jų negydo, kaip lazerinės procedūros.
Taigi jeigu Jūsų tikslas yra visiškas strijų pašalinimas, o ne tik jų vizualinė panaikinimo apgaulė – kreipkitės į patikimus ir geras rekomendacijas turinčius gydytojus. Lazerinės procedūros procese nėra naudojami jokie skalpeliai, todėl neliks operacijos randų ar siūlų. Viskas atliekama lazerio pagalba. Kosmetologijos specialistai kiekvienai moteriai individualiai nustato strijų gylį, plotą bei kitus matavimus, kurie padės nustatyti strijų šalinimo proceso trukmę bei dažnumą. Pasitaiko atvejų, kai lazerinės injekcijos naudojamos ne vieną kartą, kad būtų pasiekiami maksimalūs rezultatai. Tačiau tai – individualūs aspektai. Specialistai, atlikę strijų šalinimo lazeriu procedūrą, suteiks Jums šansą vėl džiaugtis atsigavusia gražia oda.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *