Medinių kambario durų priežiūra

vidaus durysDurys yra viena iš brangiausių interjero detalių, kuri garantuoja ne tik grožį, tačiau ir funkcionalumą bei, svarbiausia, saugumą. Tiesa, kiekvienas, kuriam teko individualiai pirkti duris žino, kad pastarosios yra labai brangios. Kartais gali net pasirodyti keista – kodėl? Tačiau nėra namų be durų, tad kad ir kiek jos kainuotų tenka negailint investuoti.

Vidaus durys, nepaisant to, kad egzistuoja labai platus pasirinkimas, dažniausiai pasirenkamos medinės, kadangi jos ir estetiškiausias, ir funkcionaliausias variantas. Tiesa, medinės durys reikalauja ypatingos priežiūros, kaip ir bet koks kitas medinis baldas ar daiktas. Aišku, jomis nuolatos rūpinantis jokių problemų nekils, tačiau reikia nepamiršti to daryti, nes daugelis nustemba sužinoję, kad duris reikia valyti…

  • Medinės vidaus durys paprastai turėtų būti valomos su vos sudrėkintu skudurėliu. Galite net nenaudoti jokių chemikalų, kadangi vandens sočiai užteks visoms dulkėms pašalinti.
  • Kiek didesnes sankaupas galima pašalinti su plovikliu, kartais net ir tirpalu, kuris susideda iš vandens bei muilo.
  • Jei norite nuo medinių durų pašalinti pirštų antspaudu – valykite su skysčiu, kuris skirtas mediniams baldams.
  • Egzistuoja nemažai medžio funkcijas pagyvinančių priemonių, kurios paviršių padengia specialia plėvele, taigi dulkės vėliau kur kas rečiau kaupsis. Taip ilgiau pavyks išlaikyti švarias duris ne tik nuo dulkių, tačiau taip pat ir pirštų antspaudų.
  • Mediniams paviršiams jokiu būdų nenaudokite valymo priemonių, kuriose yra acetono ar benzino. Jis gali sugadinti paviršių nepataisomai.
  • Nenaudokite mašinų stiklų grandituvų siekdami pašalinti kokius nors nešvarumus nuo durų arba stiklo paviršiaus. Taip pat gresia labai didelis sugadinimo procentas.
  • Stiklams valyti pasirinkite specialias stiklų valymo priemones. Žinoma, taip pat galima naudoti vandens ir muilo tirpalą, tačiau paprastai su juo valant lieka ruožai…

Vidaus durys reikalauja priežiūros. Tvarkydamiesi namus profilaktiškai jas nuvalykite ir džiaukitės spindinčių stiklų durimis, kurių estetinė išvaizda pakerės kiekvieną. Daugiau patarimų rasite kambariodurys.lt puslapyje.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas