Nepelnytai pamiršti lubrikantai

sekso prekesKalbant apie sekso prekes daugiausia dėmesio sulaukia prezervatyvai, vibratoriai, seksualūs apatiniai, tačiau lubrikantai paminimi lyg tarp kitko. Tačiau reikia žinoti, jog drėgmė yra esminis malonaus sekso elementas, tad daugeliui porų be lubrikantų išsiversti nepavyks. Tad trumpai aptarsime tai ką turėtumėte žinoti apie lubrikantus.

Svarbiausia, žinoti kam bus naudojamas lubrikantas ir kokio jums reikia. Nes lubrikantai yra gaminamii iš skirtingų medžiagų, o taip pat yra tam tikri niuansai kada kurį geriau naudoti. Todėl pateikiame pagrindinius lubrikantų tipus:

Vandeniniai lubrikantai

Lubrikantas vandens pagrindu yra dažniausiai naudojamas, daugiausia pardavinėjamas ir dažnai vadinamas universaliausiu. Tokius lubrikantus galima naudoti įvairaus sekso metu, netgi oralinio, nes yra kiek “paskaninti”, idealus variantas naudojant su prezervatyvais. Visgi, tai netinkamas lubrikantas naudoti duše ar vonioje (ar apskritai jokiuose vandens telkiniuose), nes itin lengvai nusiplauna. Taip pat pastebėta, jog greitai susigeria į odą, tad ilgai trunkančio veiksmo metu gali prireikti patepti papildomai.

Silikoniniai lubrikantai

Alergiškiems žmonėms siūlomas bekvapis ir hipoalerginis silikoninis lubrikantas. Nors jis brangesnis, tačiau jo užtenka daug mažesnio kiekio, retai reikalingas papildomas tepimas, todėl galima sakyti tai ekonomiškesnis variantas. Tačiau silikonas gadina sekso prekes, pavyzdžiui, vibratorių paviršių, taip pat nėra tinkami naudoti su prezervatyvais bei nerekomenduojamas oraliniui.

Aliejiniai lubrikantai

Į šį lubrikantų tipą reiktų žiūrėti kaip į masažo aliejų, kadangi jis tinka tik išoriniam naudojimui (masažui) bei vyro masturbacijai. Aliejiniai lubrikantai maloniai kvepia, drėkina ir minkština odą, tad labiau primena kosmetikos priemonę. Aliejinio pagrindo priemonės nėra saugios naudoti su prezervatyvais ar kitais latekso gaminiais.

Lubrikantai didinantys arba mažinantys jautrumą

Priklausomai nuo poreikio, lubrikantai gali padidinti arba sumažinti jautrumą, taip pagreitinant ar atitolinant ejakuliaciją. Mažinantys jautrumą labiau skirti vyrams, tepami ant varpos, palaukiama kol susigers į odą ir tęsiama. Tuo tarpu didinantys jautrumą arba dirginantys pasižymi kaip kraujagysles plečiantys, tad į pateptą vietą pritvinksta daugiau kraujo ir taip padidėja jautrumas.

Kokį lubrikantą pasirinkti priklauso nuo poros poreikių ir pomėgių. Svarbiausia atkreipti dėmesį ar lubrikantas tinkamas naudoti su prezervatyvais ar sekso žaisliukais jei tokius naudosite.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas