Nagų lempa – ką ji gali?


Ar rūpinatės savo nagais ir praleidžiate daug laiko juos formuodami? Ar norite taisyti hibridinį laką, gelius ar akrilą? Tai reiškia, kad jums reikia UV lempos. Tai prietaisas, kuriuo galite sutvirtinti manikiūro poveikį, net jei naudojate griovelius. Jums nebereikės kartkartėmis lakuoti nagų – sumažinsite lakavimo dažnumą, o nagai atrodys tobulai kelias savaites. Naudodami UV lempą galite kietinti ir gelius, ir hibridus. 

Hibridiniam manikiūrui atlikti rekomenduojama naudoti led lempą iš salonams.eu. Kita vertus, geliniams nagams siūlome naudoti UV lempą su fluorescenciniais vamzdeliais. Jei pasirinksite patikimą prietaisą, jis turėtų tarnauti daugelį metų. Rinkdamiesi įrangą atkreipkite dėmesį į parametrus. Nežiūrėkite tik į kainą. Visų pirma pasirinkite tinkamą sprendimą, atsižvelgdami į tai, kaip ketinate naudoti nagų lempą.

UV lempa – kas turėtų ją įsigyti?

Ar manote, kad hibridinė lempa yra tik manikiūro salonams skirtas gaminys? Prieš kurį laiką iš tiesų tik žmonės, profesionaliai užsiimantys nagų modeliavimu, sprendė dėl tokios įrangos. Tačiau šiandien šiuos sprendimus galima įsigyti labai patraukliomis kainomis, todėl tikriausiai be didelio vargo rasite savo lūkesčius atitinkančią nagų lempą. Siūlome tiek įrangą, skirtą profesionaliam naudojimui manikiūro salonuose, tiek UV lempas, kurios idealiai tiks privačiam naudojimui. Tačiau kuo remdamiesi galite nuspręsti, kuris produktas jums labiausiai tinka? Kokiomis funkcijomis jis turėtų pasižymėti?

Į ką atkreipti dėmesį perkant nagų lempą?

Vinių lempos gali būti maitinamos iš elektros tinklo, t. y. jas reikia įjungti į elektros lizdą, arba jose gali būti įmontuota įkraunama baterija. Mūsų parduotuvėje esančių UV lempų aprašymuose, be kita ko, rasite informacijos apie numatomą prietaiso tarnavimo laiką. Naudinga tokių prietaisų funkcija – judesio jutiklis, kurio dėka lempa užsidega, kai aptinka, kad į ją buvo įkišta ranka. Svarbus gali būti ir gaminio dydis – siūlome net tokių nagų lempų, kurios telpa į rankinę.

Kokios yra nagų lempų rūšys?

Galite rasti dviejų tipų nagų lempų. Pirmasis naudoja klasikinę ultravioletinę spinduliuotę. Tokius prietaisus galima įsigyti pigiausiai, todėl daug klientų juos renkasi. Taip pat yra modelių, kuriuose naudojamas LED apšvietimas. Tokios lempos hibridinį laką kietina daug greičiau. Be to, šviesos diodai yra patvaresni, jie neskleidžia šilumos, o dėl mažo dydžio juos galima įrengti daugelyje prietaiso vietų. Šiuo atveju šviesa yra baltos spalvos.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas