Poliuretanas gamyboje: kodėl ši medžiaga tokia vertinga?

Poliuretanas yra medžiaga, plačiai naudojama įvairiose gyvenimo srityse: pramonėje, statyboje ir net kasdieniame gyvenime. Tačiau šį kartą aptarkime poliuretano lakštus, naudojamus pramonei ir gamybai.

Jie gaminami iš itin elastingos, gerai amortizuojančios medžiagos, todėl jų negalima pertvarkyti ar kaitinti, tačiau juos galima apdirbti. Šių pagrindų poliuretano komponentai pranoksta gaminius, pagamintus iš gumos ir kitų tradicinių medžiagų.

Universali medžiaga

Poliuretanas yra labai universalus elastomeras, naudojamas daugybėje programų visame pasaulyje. Poliuretano mechanines savybes galima išskirti ir manipuliuoti naudojant kūrybinę chemiją, kuri sukuria daugybę unikalių galimybių išspręsti problemas, kurių eksploatacinės savybės neprilygsta jokioms kitoms medžiagoms.

Mūsų supratimas, kaip pasinaudoti šiomis galimybėmis, leidžia pasiūlyti lanksčius sprendimus pasitelkiant polimerines inovacijas.

Didelis poliuretano lakštų pasirinkimas

Mes siūlome savo lietų poliuretano lakštų kietumo diapazoną, kuris patenkins kiekvieno kliento poreikius. Mūsų liejami dideli poliuretano lakštai yra vieni didžiausių pramonėje, individualiai pritaikomi, todėl tikrai rasite ką pasirinkti. Taip pat tiekiame kelių kietumo arba dvigubo kietumo poliuretano lakštą, kuris gali būti išlietas pasirinktomis spalvomis ir kietumu.

Poliuretanas ir jo taikymas:

  • Naudojimas, kuriam reikalingas atsparumas dilimui,
  • triukšmo mažinimas
  • alifatiniai angliavandeniliai, švelnios rūgštys ir bazės.
  • naudoti apdorojant bet kokias abrazyvines medžiagas, įskaitant smėlį, susmulkintą užpildą, anglį, takonito granules, vario rūdą, fosfato uolieną, druską ir medžio drožles.

Tiksliai išlieti poliuretano lakštai

Tiksliai išlieti poliuretano lakštai gaminami naudojant sukimosi jėgą, kad būtų pasiekti sunkiausiai pasiekiami leistini nuokrypiai. Tikslūs poliuretano lakštai yra tinkami didelės paklausos reikmėms, kur įprasta guma ir susijusios medžiagos susiduria su sunkumais.

Tuščiaviduriai poliuretano strypai ir vamzdžiai

Tuščiaviduriai poliuretano strypai ir vamzdžiai yra pagaminti iš lanksčios poliuretano medžiagos, kuri puikiai tinka mažos apimties gaminių, tokių kaip buferiai, stabdžiai ir įvorės, apdirbimui į nestandartinius gabalus.

Poliuretano putų gaminiai

Poliuretanas, kuris taip pat polieterio ir poliesterio formatuose yra labai universali atvirų ląstelių medžiaga. Dėl unikalių medžiagų savybių jis kasdien naudojamas įvairiose pramonės šakose. Poliuretano gaminius gaminame iš didelio bloko, kad sukurtume vientisą putplasčio gaminį. Dėl didelio poliuretano minkštumo ir lankstumo, palyginti su kitais putplasčio gaminiais, jis puikiai tinka baldų projektams.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas