Naujieji flagmanai Xiaomi Mi5 ir Meizu Pro 6: kas kuo lenkia?

Meizu Pro 6Išmanieji telefonai šiandien yra gerokai daugiau nei vien tik susisiekimo priemonė. Tai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Tai produktai, per kuriuos mes matome platųjį pasaulį, skaitome naujienas, žiūrime mėgstamus serialus bei atliekame galybę kitų funkcijų. Tad nenuostabu, jog norime įsigyti tai, kas geriausia. Puikiai visiems žinomų JAV bei Pietų Korėjos kompanijų produktai iš tiesų yra populiarūs Vakarų pasaulyje. Samsung bei iPhone išmanieji telefonai Amerikoje bei Vakarų Europoje – vieni perkamiausių. Tačiau tai tikrai nėra vieninteliai dėmesio verti mobiliųjų gamintojai. Kinija – tai sąlyginai uždara rinka, išsiskirianti vartotojų praktiškumu renkantis įrenginius. Pavyzdžiui Xiaomi Mi5 kainuoja gerokai mažiau, nei populiariausių gamintojų produktai, turintys panašias specifikacijas. Tuo tarpu dar naujo, itin galingo Meizu Pro 6 (nors ir aukštesnė kaina už pastarojo produkto) siūlo Jums tokius parametrus, kurių nesuteiks net patys geriausi šiandienos išmanieji telefonai. Todėl šiuos du įrenginius šiandien ir aptarsime.

Xiaomi Mi5 – parametrai aukšti, kaina žema

Įsigiję šį įrenginį tikrai nepasigailėsite. Elekroninėje parduotuvėje https://delo.lt/Xiaomi-Mi5 šiuo metu įrenginys kainuoja 399 eurų ir tai tikrai nėra daug lyginant su specifikacijomis, kurias gausite. Vis dėlto, ateityje Xiaomi Mi5 gali kainuoti dar mažiau. Šis produktas turi keturis Kyro branduolius. Standartinis variantas – po du 1,8 ir 1,36 GHz Kyro branduolius, o kitos versijos – po du 2,15 ir 1,6GHz Kyro branduolius. Taip pat gausite Adreno 530 grafikos apdorojimo sistemą. Atmintis – 128GB vidinė, bei 4GB operatyvinė renkantis Pro versiją. 32/64GB vidinės atminties pasirinkimą turėsite, jei Jus sudomins kitos versijos, kurios siūlo ir 3GB RAM. Visa tai – tikrai stulbina atsižvelgiant į tai, jog Xiaomi Mi5 parduotuvėje nesiekia keturių šimtų eurų.

Meizu Pro 6 – kiek aukštesni parametrai ir kaina

Taip, tai yra kiek kokybiškesnis produktas. Delo galite įsigyti jį už 499 eurus. Tačiau Meizu Pro 6 gal ir kainuoja kiek daugiau, tačiau tai visiškai nieko nereiškia žvelgiant į specifikacijų lentelę. 10 Mediatek Helio branduolių suteiks Jums tai, ko negali jokie kiti išmanieji telefonai. Operatyvinė atmintis – 4GB RAM, o vidinė talpa – 32GB. 10 branduolių – labai retai sutinkamas skaičius ne tik mobiliųjų, bet ir kompiuterių tarpe. Taip pat šis įrenginys suteikia dviejų nano SIM kortelių galimybę. Nepaisant viso to, Meizu Pro 6 yra gerokai pigesnis, nei pavyzdžiui populiariojo SAMSUNG Galaxy S7 Edge.

Taigi, apibendrindami galime teigti , jog Xiaomi Mi5 kainuoja mažiau, tačiau specifikacijos neabejotinai patenkins visus Jūsų poreikius. Tuo tarpu Meizu Pro 6 nors kiek ir brangesnis, bet už šią kainą gausite itin galingą produktą. Tačiau nesvarbu, kurį iš šių pasirinksite, vis tiek sutaupysite gerokai daugiau, nei pasirinkę SAMSUNG ar iPhone siūlomus produktus


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas