Kam biure reikalingi pieštukai?

pieštukaiJei jūsų biure nesilanko vaikai, pieštukai, rodos, nėra labai reikalingi… Visus užrašus galima daryti šratinuku, oficialius dokumentus pasirašyti net parkeriu, o pieštukas laikomas atgyvena… Ne, ne ne! Pieštukai – ne atgyvena. Tai puiki verslo dovana, kuri galėtų būti ant kiekvieno darbuotojo stalo. Kodėl? Pateiksime 5 svarias priežastis.

Prekės ženklo populiarinimas

Kai ateina pas darbuotoją svečias, jis paprastai iš neturėjimo, ką veikti, apžiūrinėja ant stalo padėtus daiktus. Geriau jam už akių užklius pieštukas su jūsų įmonės logotipu, o ne koks paprastas rašiklis. Dar prasčiau, kai ant stalo guli kitų firmų rašikliai. Kyla natūraliai klausimų – ar su jais bendradarbiaujama intensyviai, ar ne. Kartais tai gali turėti įtakos tolimesnei pokalbio eigai. Įsivaizduokite, kai vienos įmonės vadovas ateina pas kitą vadovą ir ant jos stalo pamato aršiausio konkurento rašiklį… Ką tai reiškia? Kad konkurentai jau čia buvo su dovanomis? O gal jie jau dirba kartu? Patikėkite, tokių diskusijų nereikia. O kas jas sukelia? Paprastas pieštukas iš svetimo, o ne savo biuro.

Atsargus rašiklis

Tam tikrais atvejais pastabas pasižymėti pieštuku, kurį paskui nesunku ištrinti. Tai gali kuo puikiausiai paliudyti su dokumentais dirbantys žmonės, kurie kartais pasižymi savo pastabas ant svarbaus dokumento. Tiesa, yra korektoriai, tačiau jie gana matomi. Gavęs korektoriumi koreguotus dokumentus klientas gali sunerimti, kas ten buvo parašyta… Ar nėra kur kitur pakoreguota… Pieštukas – patikimas rašiklis, nes jį visada galima ištrinti. Reikia tik turėti kokybišką trintuką.

Antistresas

Darbo metu apstu stresinių situacijų, kurias gali padėti išspręsti paprastas pieštukas. Jis nesunkus, jo nesulaužysi taip lengvai, be to, jis – medinis. Jį galima pakramtyti. Visi šie veiksmai dažnai atliekami nevalingai, tačiau jie slopina stresą. Kai darbuotojas sugeba sumažinti stresą, jo darbas yra produktyvesnis. Pieštukas ir medinis jo korpusas tam puikiai tinkamas.

Dovana

Vis dėlto, pieštukai su logotipu yra puikios dovanos. Jos nebrangios, tačiau kartais pakanka nedidelės dovanos, kad pokalbis prasidėtų teigiama gaida. Pieštukas gali būti dovana ne tik vaikui, bet ir suaugusiam. Net parsineštas namo pieštukas visada primins apie įmonę, iš kurios jis buvo gautas.

Žaislas

Suaugusieji biure irgi žaidžia. Nereikia lošti pokerio iš pieštukų. Pakanka išdėlioti juos ant stalo, padaryti tam tikras figūras. Susirinkimo metu jie pasitarnauja kaip vizualinė priemonė. Tai lengvas žaisliukas kuris taip pat gali sumažinti stresą.
Matote, pieštukų panaudojimas itin platus net ir šiuolaikiniame biure, kuriame pagrindiniai darbai atliekami kompiuteriu ir išmaniuoju telefonu.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas