Naujovė Lietuvoje – maisto pakaitalas padės nesijausti alkaniems

maisto pakaitalasDietos rūpi daugybei žmonių. O jų yra pačių įvairiausių, tačiau visas jas vienija vienas bendras bruožas – dietos reikia laikytis. Tai reiškia, reikalingas tam tikras rėžimas ir susilaikymas. Taip susiduriame su psichologinėmis problemomis, kurios neleidžia 5 dienas valgyti vien tik grikių ar vien tik pomidorų… Kaip galima padėti žmonėms, kurių valia nėra tokia stipri?

Viena iš pagrindinių problemų metant svorį – kalorijų trūkumas. Kitaip tariant – badavimas. Amžinai badauti neįmanoma, tad pasibaigus dietai žmogus vėl prisišveičia tiek, kiek jam norisi, ir viskas perniek. Šioje situacijoje yra rimta pagalba – maisto pakaitalas S-FOOD.

Maisto pakaitalas yra tam tikras produktas, kuris yra vartojamas ne kartu su maistu, kaip papildas, bet VIETOJ maisto. Pusryčiams valgote sumuštinius su dešra ir lydytų sūriu? Geriau per minutę paruoškite kokteilį ir jį išgerkite. Sutaupysite ir laiko, ir gausite visą reikalingą kalorijų dozę.

Maisto pakaitalas turi visas organizmui reikalingas medžiagas, todėl organizmas nėra alinamas. Tai reiškia, kad badauti nereikia – jūs gaunate tiek kalorijų, kiek reikia. Moterims paprastai reikia 1500 kilokalorijų per dieną, o vyrams – 2000 kilokalorijų. Daugiau reikia tik dirbantiems fizinius darbus ir sportuojantiems. Vartodami maisto pakaitalą, gaunate visą dienos kalorijų normą.

Tikriausiai tai neskanu ir be jokio skonio? Tikrai klystate. Įprastos vieno produkto dietos veikia tokiu principu – kai trečią dieną pamatote, kad valgyti vėl tas pats ir be jokių prieskonių, tiesiog nesinori valgyti iš viso. Maisto papildas yra miltelių pavidalo ir vartojamas kaip kokteilis. Jis yra kelių skonių, todėl monotonijos niekas nejaučia. Pusryčiams – šokoladinis kokteilis, pietums – vanilinis, pavakariams braškinis…

Svarbiausias maisto pakaitalo bruožas – suvartojus porciją nesijaučia alkis. Tai labai svarbu, nes tokiu būdu lengviau ištverti tą laiko atkarpą iki kito kokteilio. Tada nereikia nei šokolado, nei papildomo užkandžio.

Kas sunkiausia vartojant maisto pakaitalus? Daugelis žmonių, vartojančių maisto pakaitalus pripažįsta, kad sunkiausia yra atsisakyti rytinės kavos su cukrumi. Kavos atsisakyti nebūtina, o štai cukrus turėtų būti visiškai išbrauktas iš raciono. Kaip ir gaivieji gėrimai, saldumynai. Tai nesuderinama su jokia dieta. Visas kalorijas, kurių reikia dienai, gaunate vartodami maisto papildą, tad kiekvienas papildomas užkandis organizmą apkrauna nereikalingomis medžiagomis. Cukraus perteklius gali turėti neigiamų pasekmių, tad vartojant maisto pakaitalus tai viena iš sudėtingiausių problemų.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas