Drabužiai naujagimiams: kaip tinkamai išsirinkti?

Drabužiai naujagimiamsVaikelio gimimas – didelis džiaugsmas tėveliams, tačiau jį lydi ir papildomi rūpesčiai bei atsakomybė. Juk mažajam žmogučiui reikia ne tik nuolatinės priežiūros, meilės ar šilumos, bet ir begalės daiktų: lovytės, vėžimėlio, sauskelnių, drabužėlių ir pan. Drabužiai naujagimiams išties nėra jau toks paprastas pasirinkimas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Taigi, į ką atkreipti dėmesį, renkant drabužėlius savo mažyliui?

Pirmiausia – kokybė. Kūdikio oda yra labai jautri, dirginimas gali sukelti įvairiausias alergijas bei išbėrimus, mažylis jaus diskomfortą ir tai parodys vieninteliu jam mokamu būdu – nuolatiniu verkimu. Tad, drabužiai naujagimiams turi būti pasiūti iš itin kokybiško ir natūralaus audinio, kad odelė kvėpuotų ir nebūtų dirginama. Be to, kokybiški audiniai žymiai geriau atlaiko skalbimo mašinos iššūkį: jie ne taip greitai nusiplauna, išblunka ar apsipimpuruoja. Tarkim, seilinukai yra skalbiami išties dažnai, todėl greitai praras savo estetinę išvaizdą, jei pirmenybę teiksite gražiems ir žaismingiems paveiksliukams, o ne audiniui ir jo sudėčiai.

Komfortas, komfortas ir dar kartą komfortas. Moterys yra pripratusios kentėti dėl grožio, jei nauji bateliai mums spaudžia, mes kenčiame ir stengiamės juos kuo greičiau pranešioti, jei naujieji džinsai šiek tiek veržia, mes sukandusios dantis juos dėvime, nes žinome, kad jie prasitampys. Deja, vaikai nesupranta kančių dėl grožio, jiems svarbiausia patogumas, todėl drabužiai naujagimiams turi būti patogūs, nevaržyti ir neapsunkinti jų judesių.

Estetika neturi būti paskutinėje vietoje. Paprasčiau tariant, drabužiai naujagimiams turi būti gražūs (žinoma, proto ribose). Kodėl, juk jiems nėra jokio skirtumo? Taip, skirtumo nėra, tačiau moksliniai tyrimai rodo, kad vaiko grožio suvokimas pradeda formuotis nuo pačių mažiausių dienų, todėl norint, kad jūsų atžala turėtų gerą skonį, vertėtų nenumoti ranka į drabužėlių išvaizdą. Žinoma, nauji seilinukai, šliaužtinukai, marškinėliai ar suknytės nėra pigios, tačiau kas ieško, tas ranka. Pavyzdžiui, drabužiai naujagimiams internete kainuoja išties pigiau, todėl jūs turite daugiau galimybių savo mažylį gražiau papuošti.

Taigi, būsimos ir esamos mamytės, laikas pradėti ieškoti naujų rūbulių, juk artėja vasara!Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas