Nesąžiningi konkursai – masalas naivuoliams

Nikon D7000
 
Ne taip jau ir senai, prieš savaitę ar kelias sumirgėjo feisbuke stebuklingas konkuras siūlantis laimėti fotoaparatą Nikon D7000. Na ir pasipylė naivių žmogučių trokštančių fotografuoti like/share. Stebuklingo puslapio populiarumas augo kaip ant mielių, štai atėjus lemiamai dienai paaiškėjo ir taip aiški tiesa – laimėjo niekas. Teisingai, niekas, nes prizo paprasčiausiai nebuvo.
[more…]
Nerašyčiau apie tai, jei ne puslapio administratoriaus ( -ės, -ių) įžūlumas skelbti dar vieną konkursą, tačiau šį kart siūlant apybrangį mobilų telefoną. Na, kiek gi galima mulkinti žmonės?:)

 Purvinas socialinis marketingas

Kažkada senai, kai Jonas buvo jaunesnis, mirkdavo feisbuke ir laikindavo viską iš eilės. Matydavo grupes, fanpeidžus turinčius begalę fanų ir sugalvojo, kad jis neturi ką veikt ir gali turėti savo grupę soc. tinkle. Sukūrė grupę, pavadino ją „Vysokie jokai, aniagdotai” ir dieną, naktį laukė, kol susirinks dešimtys tūkstančių like’ų.
Tačiau laikas bėgo – like’ai nesidaugino… Jonas kiek nusiminęs aktyviai kopijavo anekdotus, dėjo paveiksliukus iš demotyvacijos. Gerbėjų nebuvo nei po savaitės, nei po mėnesio. Tuomet, matydamas kaip kyla kitų grupių populiarumas, pasimokęs iš jų, Jonas susirado internete automobilio nuotrauką ir pasiūlė ją laimėti tradiciškai spaudžiant „like/share”.
Nors bent kiek mąstantis žmogus suvoktų, kad neaiškios kilmės grupė negali pasiūlyti itin vertingų prizų, tačiau vis gi like/share augo, augo ir komentarai po automobilio nuotrauka. Atėjus konkurso pabaigai Jono grupė turėjo dešimtis tūkstančių gerbėjų. Žinoma, automobilio niekas ir nelaimėjo, tačiau apart kelių piktų komentarų, niekas nesiėmė jokių veiksmų, o Jono grupė po kiekvieno konkurso vis augo ir augo… Tačiau Joną pradėjo kamuoti nemiga, nerimas. Jis pradėjo suvokti, kad nors ir turi daug gerbėjų – jo grupė yra bevertė, nes:

  • Ji neturi prasmingo, originalaus turinio
  • Ją kurdamas jis neturėjo aiškios vizijos/misijos kam grupė reikalinga
  • Nėra tikslingos auditorijos

 
 
O, Jūs, ar turite grupes soc.tinkluose? Ar bandote laimę konkursuose? Padiskutuokim


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas