Nuo avies iki piemens

Žiniatinklis pripildytas ir netgi perpildytas informacijos, kuri padės tapti geresniu, profesionalesniu ir šiaip tobulu. Bėda tame, kad dalis informacijos yra klaidinga. Vienas parašė, kitas nukopijavo, trečias nelabai suprato anglų ar kokią kitą kalbą, todėl išvertė savaip, pagrąžino – sugędes telefonas ar ne? Pagalvojau kad čia visai tiktų avies pavadinimas. Avis dažniausiai gyvena bandoj, seka paskui kitą avį ir t.t. Tad ir turime didelę virtualią avyčių armiją (tikiuos nieko neįžeisiu), kurios trypčioja, trypčioja aplink krūmus norėdamos sysiot, bet į krūmus taip ir nedrįsta lįsti.
nuo avies iki piemens
[more…]

 Kas gano avis

Avys – milijonai interneto pildytojų, rašančių tą patį, na šmėžteli viena kita, kitokia avis – avių karalienė, kuri vertesnė dėmesio..Žinot kodėl taip yra? Nes mes visi protingiausi, išmaniausi, gudriausi, visi sportininkai, treneriai, gydytojai, patarėjai, o jei neesam tokie, tai bent jau stengiamės būt tokiais.  O atradus avių bandą protingesnis visada norės būti piemeniu, o ne avele ir pasistengs parašyti kažką protingesnio, tačiau jei tai neatrodys pakankamai protinga avims, tuomet bandoj atsiras vietos dar vienai keturkojei.. Tačiau visgi avis gano internetiniai patarėjai… Visi nori būt geresni ir t.t., todėl skaito patarimus, žiūri tutorialus kažką perka ir dar bala žino ką..Kai avys labai pripranta prie tų patarimų ir negali internete nė žingsnio žengt be jų, kitais žodžiais sakant, tampa robotais, tie patarimai tampa dalinai mokami, nes asmuo, dalinantis juos sugebėjo pritraukt pakankamai avių ir tapo ekspertu jų akimis..

Kaip nebūti avimi

Logiška, kad avis niekada netaps autoritetu piemeniui, o piemuo jai visada bus autoritetas arba dėl baimės, ar dėl kažko kito. Paanalizuokim, kodėl tas piemuo yra autoritetas:
1. Jis turi ką duoti.
2. Piemuo saugo avis.
3. Piemuo greit perpranta jų elgesį ir žino kaip manipuliuoti.
4. Jis įgyja pasitikėjimą tieka avių akimis, tiek pats savimi.
Kaip matom reik visiškai ne daug. Turi būti ekspertu – užtikrinančiu, kad visos problemos bus išspręstos, kad į tave būtų galima pasikreipti tam tikrais klausimais ir turi būti asmenybė, nes jų internete ne tiek jau ir daug.  Tačiau vienas didžiausių privalumų  mokėjimas atsirinkti informaciją, nes ji ir yra tavo varomasis variklis, jei ji įdomi – tu piemuo, jei ne itin  – avis.

Kas aš?

Vienareikšmiškai avis, nors ir neseku visų lietuviško interneto peripetijų, naujausių temų, populiarių dalykų, tačiau viduriuko čia nėra, kol neesi populiarus, tol esi avis. Visi mes lietuviškam internete avys, nes visgi originalių ir pateikiančių naudingą info mažai. Vieni judam iš sąstingio, kiti įšalome ir neplanuojame trauktis, nes kitur juk gali būti dar klampiau.. Mūsų bestuburiškumas ir nelankstumas neprideda pliusų, o ir turimus atima, va taip va, mielos avys. Todėl siūlau mažiau patarimų klausyti ir daugiau rašyti, tobulinti save, bendrauti, daugiau matyti ir girdėti…
 
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas