Interneto svetainių kūrimas gali būti greitas

interneto svetainių kūrimasNemažai interneto puslapių savininku su siaubu prisimena savo interneto svetainių kūrimo laikotarpį. Tada viskas buvo suplanuota 2 savaitėms, o užtruko beveik pusę metų. Kodėl taip nutiko? Kas lemia tokias neigiamas tendencijas?

Interneto svetainių kūrimas – gana paprastas procesas. Bet ne veltui sakoma, kad velnias slepiasi smulkmenose… Pats sukūrimas užtrunka gana nedaug laiko, tačiau dailinimas užtrunka labai ilgai. Dėl ko? Todėl, kad apie jį iš karto negalvojama. O vertėtų… Kartais net reiktų atlikti tam tikrus namų darbus už dizainerį. Pavyzdžiui, pateikti jam pavyzdį, kaip turėtų būti išdėstoma informacija puslapyje, kokie turėtų būti antraščių ir paantraščių dydžiai, kokie numeruotų sąrašų elementai (brūkšneliai, kvadračiukai ar varnelės?), kaip išryškinamos citatos, lentelės ir t.t. Iš to yra kuriamas CSS, kuris yra vienas iš svarbiausių tinklalapio detalių. Jam dėmesys skiriamas, kai puslapis jau yra sukurtas ir net sudedamas tekstas, o turėtų būti viskas daroma iš pradžių.

Kuriant interneto puslapį reiktų numatyti ir tam tikrus SEO momentus – navigaciją, susijusių puslapių nuorodas, vietą tekstinei informacijai. Aišku, SEO paslaugos teikėjui galima vėliau duoti šį darbą, tačiau jis sugrįš su reikalavimais puslapio kūrėjams, tad mokėsite ir jiems, ir SEO specialistams.

Sakysite, kad interneto puslapių kūrėjai turėtų iš karto pasirūpinti šiais dalykais. Prisiminkite derybas dėl puslapio kūrimo kainos. Jie padarė nuolaidas dėl to, kad nedarys tam tikrų darbų ir taip patenkins kliento poreikius. Kūrėjus reikia visada aiškiai išklausti, kokios funkcijos įtrauktos, o kokios – už papildomą mokestį.

Interneto svetainių kūrimas – ne žioplių darbas. Na, ir kas, kad WordPress turinio valdymo sistema yra nemokama ir nesunkiai įdiegiama. Egzistuoja daugybė funkcijų, kurių nėra standartinėje WordPress versijoje. Jas gali integruoti ir palaikyti tik profesionalai. Susikurti galima, tačiau puslapis išeis kreivas ir šleivas, o tai tikrai neprisideda prie įmonės reputacijos gerinimo.

Visada atminkite, kad interneto tinklalapis yra vienas iš jūsų įmonės reklamos kanalų. Stenkitės išnaudoti jį kaip reklamos priemonę, o ne palikti likimo valiai – gal kada kam nors prireiks… Lankytojas turi aiškiai suvokti, ką veikiate, kodėl tai darote ir ko iš jų tikitės. Visa tai įgyvendinti padės profesionalūs tinklalapių kūrėjai.

 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *