Nagų dailė, dabar ir anksčiau

Na ką mielosios moterys, merginos ir panelės, dauguma dažome, lakuojame, piešiame ant nagų, tačiau ar bent viena susimastėme iš kur visa tai atsirado? Taigi truputėlis nagų dailės istorijos.
3000m. Pr. Kr. Kinai naudojo emalį ant savo pirštų. Jie tepdavo šią medžiagą ant pirštų ir džiovindavo kelias  valandas. Rezultatas- rožiniai nagai. Tai buvo nagų gražinimo meno pradžia ir ankstyviausi žinomi įrašai. Indai tuo pat metu taip pat praktikavo nagų dailę. Jie naudodavo dažus gautus iš augalo henna. Taip pat praktikuodavo chna,  tą jie daro ir iki šiol.
nagų dizainas namuose
[more…]
Egiptiečiai dar viena civilizacija, kuri viena iš pirmųjų užsiiminėjo nagų daile. Moterų nagų spalva rodydavo, kuriai klasei visuomenėje priklauso moteris. Aukštesnės klasės moterų nagai būdavo dažyti ryškiais raudonais atspalviais, o tuo metu žemesniosios klasės moterys nagus puošdavo šviesiomis natūraliomis spalvomis.
nagų dailė
Kita nagų dailės motina buvo inkų civilizacija. Jie iš tikrųjų pirmieji nutapė pirmuosius piešinius ant savo pirštų. Pirmasis piešinys buvo – erelis.
Nagų dizaino modernizmas prasidėjo 19a. pradžioje. Oranžinės medienos lazdelės sukurtos Europoje pradėjo šį procesą. 1830m. Pirmieji nagų dailės salonai kaip verslas atsirado 19a. Pabaigoje JAV.
Po automobilių pramonės atsiradimo, tiksliau po to kai buvo pradėta gaminti viskas automobiliams, esant paklausai atsirado nauji dažai, kurie naujam gyvenimui prikėlė nagų dailę. Vienas iš populiariųjų nagų dizainų tapo vadinamasis „mėnulio manikiūras“. Nagas lakuojamas taip, kad nago viduryje būtų paliekamas nenudažytas mėnulis.
moon manicure
Nauja revoliucija atėjo iš Ruvson brolių, karu su jų sukurtais naujais lakais ir jų  kurta bendrove Revlon. Trečiasis verslo partneris buvo Charles Lachman, kuris įmonės pavadinimo viduryje įterpė „L“ raidę. Jų naudojami pigmentiniai dažai pakeitė visą pramonę. Tai leido atrasti daug naujų spalvų ir dizainų, todėl, tai greitai adaptavosi rinkoje.  Revlon iškarto tapo rinkos lyderė ir tapo aišku, kad nagų  dailė įsitvirtins ilgam.
Kai pasikeitė laikai nagų menas tapo tapo bendravimo simboliu tarp subkultūrų. Gotai nagus pradėjo lakuoti juodai, kaip jų mgstamos roko žvaigždės.
Nuo tada nagų menas tapo daugiau kūrybinis ir meninis. Atsirado daug naujų madų ir tendencijų pavyzdžiui įvairūs simboliai, kristalai, ploni teptukai dailei ir piešiniams, taip pat atsirado akriliniai bei geliniai nagai. Nagų dailė integravosi į mados pasaulį ir dabar atrodo kaip priedas, be kurio sunku įsivaizduoti šiuolaikinę moterį ar merginą.
nail art pettern
Naujausia nagų mada. Tai lipdukai nagams. Pavyzdžiui metalo spalvos nagų lipdukai, gaminami, pasitelkiant galingus skaitmeninius spausdintuvus, kurie leidžia spausdinti metalo atspalvius ir įvairius smulkiausius ir sudėtingiausius raštus, ko neįmanoma padaryti naudojant tradicines priemones. Tokie lipdukai yra lengvai naudojami, saugo nagus nuo įbrėžimų, turi daugybę skirtingų dizainų, ant nagų lipdukai gali laikytis iki mėnesio ir tai tikrai yra naujausias laimėjimas nagų dailėje.Comments

Įrašo “Nagų dailė, dabar ir anksčiau” komentarų : 1

  1. blizgutis avataras
    blizgutis

    pagaliau ir merginas palepinot straipsniais! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas