Palapinių nuoma ne tik vestuvėms, bet ir…

palapiniu nuomaJei organizuojate šventę, pirma problema, kuri reikalauja neatidėliotino sprendimo yra kur visus reikės sutalpinti?.. Nesvarbu, ar tai vestuvės, ar kita asmeninė šventė. Patalpos yra labai svarbios. Įsivaizduokite, kad renginys labai didelis. Ar galėtumėte išsinuomoti visą areną? Greičiausiai ne. Yra ir kitų būdų išspręsti šią problemą. Tai palapinių nuoma.
Kai nustosite šypsotis ir gal net juoktis, pagalvokite dar kartą. Palapinė – ne tik į ryšulėlį suvyniotas neperšlampamos medžiagos gabalas, skirtas keliautojams. Ji gali būti ir keliolikos metrų aukščio, jau nekalbant apie tai, kad tokioje palapinėje telpa keli tūkstančiai žmonių. Ne dešimtys, ne šimtai, o tūkstančiai. Palapinėse galima tikrai suorganizuoti didelį renginį, reikia tik kelių arų plotelio sklypo su elektra.
Palapinių dabar yra pačių įvairiausių formų. Jos gali būti kubo, piramidės, kūgio formos arba sferinės. Naujausios technologijos leidžia pagaminti ir sumontuoti palapines permatomu stogu uždengiant jas permatoma PVC plėvele, kuriai nebaisūs nei vėjai, nei lietus. Galimybių yra labai daug, todėl Lietuvoje palapinių nuoma tampa vis populiaresnė.
Kam tos palapinės gali prisireikti? Pirmiausia į galvą šauna vestuvės ir jų vakarėlis gamtoje, kaimo turizmo sodyboje. Juk į medinę trobelę 100 svečių nesukiši… Kokie dar panaudojimo būdai?

Reklaminiai renginiai

Įvairių reklaminių renginių organizatoriai palapines renkasi labai noriai. Ypač originalias sferos formos. Jos įspūdingos, nes kupolas atrodo labai įdomiai ir patraukia aplinkinių dėmesį. Nesvarbu, ar tai renginys rėmėjams, iškilmingas produkto pristatymas, ar tiesiog prezentacija akcininkams – tokios palapinės yra tikrai puiki išeitis.

Mados šou

Lietuvoje mados šou ir pristatymų mažoka. Galbūt dėl to, kad žymiausi mūsų mados korifėjai labai užkėlė kartelę. Mažesnis mados šou gali būti kuo puikiausiai surengtas pastatomoje palapinėje, visai nesvarbu, kokios ji formos. Čia pirmu smuiku griežia podiumas, šviesos instaliacijos.

Įmonių renginiai ir vakarėliai

Vasarą ne viena įmonė švenčia savo įkūrimo jubiliejų ar bando paminėti kitokias progas. Savo darbuotojams dažnai organizuojamas nedidelis renginys, dažniausiai neoficialioje aplinkoje, gamtoje. Po oficialių sveikinimų seka neoficialioji dalis ir įvairūs konkursai, pramogos, o vakare visi sėda prie stalų. Palapinės nuoma tikrai palengvina kiekvienos įmonės vakarėlio organizavimą.

Koncertai

Vasarą beveik kiekvieną savaitgalį įvairiose Lietuvos vietose vyksta muzikos festivaliai, miestų ir miestelių šventės. Palapinių nuoma išsprendžia daugybę šių švenčių organizatorių bėdų. Palapinėse vyksta įvairūs koncertai, šokių ansamblių pasirodymai, spektakliai, groja DJ-jai, jos tinkamos net kamerinės muzikos koncertams! Puikus sprendimas!

Parodos

Lietuvoje nėra labai daug parodų, kurios nesutilptų į milžiniškus Litexpo rūmus Vilniuje. Kartais patalpų viduje ekspozicijos tiesiog negali vykti. Tada organizatoriai stato palapines ir jose sutalpina tam tikras ekspozicijas. Pavyzdžiui, tam tikros technikos ar žemės ūkio padargų, gyvūnų gardus ir t.t.

Pardavimų paviljonai

Palapinės tiesiog puikus būdas padaryti turgų su stogu. Daugiau pridurti čia tiesiog nėra ką.
Palapinių nuoma sprendžia daug problemų. Reikia tik išsirinkti tinkamus partnerius, tokius, kaip Vikingdome.
 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas