Akinių rėmeliai moterims: stilingi akiniai pagal veido formą

akinių rėmeliaiKiekviena savimi pasitikinti moteris nori atrodyti moteriškai ir stilingai – natūralu, kad drabužių ir aksesuarų paieška reikalauja daug brangaus laiko. Su panašia situacija susiduriame ir ieškodamos mums tinkančių akinių – moteriški akinių rėmeliai stebina itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis. Siekdami palengvinti mūsų darbą, šios srities ekspertai pataria, kokių akinių ieškoti, racionaliai įvertinus savo veido formą.

Pirmasis jūsų darbas – atsistoti prieš veidrodį, susirišti plaukus ir įvertinti savo veido formą, stengiantis sulyginti ją su geometrinėmis figūromis. Nesinaudokite nuotraukomis, kadangi paprastai jos būna kiek pakreiptos į vieną ar kitą šoną, be to, senesnė fotografija neatspindės dabartinių jūsų veido bruožų. Ieškodamos tinkamų akinių, visuomet vadovaukitės esmine taisykle: akinių rėmeliai turi būti proporcingi jūsų veido formai ir dydžiui, be to, rėmeliai turi pabrėžti jūsų natūralų grožį ir maskuoti formos trūkumus.

Rėmeliai trikampiam veidui

Jei jūsų skruostų ir kaktos linija yra beveik to paties ilgio, turite ryškius žandikaulius ir smailėjantį smakrą, jūsų veidas yra trikampio formos. Jums tiks stačiakampio formos rėmeliai, išsiskiriantys kiek suapvalintomis linijomis. Jei mėgstate ryškias spalvas ir norite išsiskirti, rinkitės ryškių spalvų rėmelius. Be to, ryškesni rėmeliai tiks ir tamsiaplaukėms merginoms. Jei ieškote kuklesnio dizaino akinių, rinkitės blankesnių, pastelinių spalvų gaminius.

Rėmeliai ovaliam veidui

Nuo seniausių laiku ovali veido forma buvo laikoma idealia gamtos dovana. Toks veidas yra kiek pailgas, proporcingas. Ovalaus veido merginos turi gana aukštus skruostikaulius, jų kakta kiek platesnė nei žandikauliai. Tokiam veidui tinka praktiškai visi akinių modeliai, tačiau geriausias sprendimas – stačiakampio arba smailėjančios formos akiniai, galintys pabrėžti skruostikaulius. Ekspertai pataria vengti itin didelių ir plačių rėmelių, dėl kurių ir taip smulkūs veido bruožai atrodys dar mažesni.

Rėmeliai apvaliam veidui

Apvalus veidas primena apskritimą. Šios merginos turi gana putlius skruostus ir apvalų smakrą. Geriausias sprendimas – kampuoti, stačiakampio ar kvadrato formos rėmeliai, galintys vizualiai pailginti veidą. Be to, rekomenduojame pagalvoti apie platesnius akinius. Tokiam veidui netiks apvalūs ir ploni akinių rėmai.

Rėmeliai kvadratiniam veidui

Skiriamasis kvadratinio veido formos bruožas – ryškūs žandikauliai, plati kakta ir viso veido kampuotumas. Šioms merginoms puikiai tiks apvalūs ir ovalūs rėmeliai, kurie sušvelnins griežtą smakro liniją. Jei norite pailginti nosį ir išryškinti akis, rinkitės spalvotus ir kiek tamsesnius rėmelius. Venkite stačiakampio ir kvadrato formos akinių.

Rėmeliai stačiakampiam veidui

Šios formos veidas turi beveik vienodo pločio kaktos, skruostų ir smakro liniją. Puikus sprendimas merginoms – akiniai dideliais rėmeliais, turintys tiesią viršutinę liniją ir apvalėjančią apatinę dalį. Šioms merginoms tiks ir netaisyklingos formos stačiakampiai rėmeliai. Venkite plonų akinių ir blankių atspalvių.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas