Paskolų privalumai ir trūkumai

sutaupyk.comKalbėdami apie paskolas, jaučiame sunkiai paaiškinamą baimę – turbūt ne kartą esame girdėję liūdnai pasibaigusių istorijų apie pažįstamų draugus, kurie nesugebėjo laiku grąžinti pasiskolintų pinigų ir dėl to turėjo labai daug nemalonumų. Nors minėtoji baimė yra suprantama, vis dėlto ji nėra pagrįsta – jei objektyviai įvertinsite savo finansines galimybes ir poreikius, mokėjimo kortelių kreditai ar piniginės paskolos nesukels jums jokių didesnių rūpesčių ar nepatogumų. Iš tiesų ši pinigų gavimo priemonė yra puikus išsigelbėjimas įvairiose situacijose, kuomet prireikia pinigų netikėtam pirkiniui ar paslaugai.

Jei artimiausių metu planuojate didesnes išlaidas ir jums reikia papildomų pinigų, visų pirma turite nuspręsti, kokia forma šie pinigai jums turi būti suteikti. Mokėjimo kortelių kreditai paprastai naudojami brangesniems pirkiniams įsigyti, pvz., buitinei technikai, o paskolos dažniausiai skiriamos nekilnojamajam turtui. Tiesa, jei norite išvengti nemalonių staigmenų ir galimų rūpesčių ateityje, prieš pasirašydami sutartį, turite įvertinti šių paslaugų privalumus ir trūkumus.

Privalumai

Svarbiausias skolintų pinigų privalumas yra tai, kad pageidaujamą sumą pinigų jūs gaunate per itin trumpą laiko tarpą (kai kurios paskolos suteikiamos per 15 min.), todėl galite spręsti netikėtai atsiradusias finansines problemas, pvz., sugedusio automobilio remonto klausimą, naujų baldų įsigijimo niuansus ar išsiilgtų ir išsvajotų atostogų planus. Tai reiškia, kad pasinaudodami paskola, pageidaujamas prekes ar paslaugas gausite greičiau nei pinigus taupydami. Tai itin naudinga tuo atveju, jei galite taupyti pinigus, tačiau dėl kažkokios priežasties šiam darbui negalite skirti laiko, pvz., jums būtina operacija, atradote neįtikėtinai naudingą kelionės pasiūlymą, jums būtini pinigai studijoms ar kompetencijos kėlimo kursams.

Lietuvoje veikia daugybę įmonių, teikiančių įvairių rūšių paskolas ir kreditus, todėl jūs galite rinktis visus jūsų poreikius ir finansines galimybes atitinkančią įmonę, siūlančią palankiausias pinigų grąžinimo sąlygas, konkrečiai jums patogias įmokas ir mažiausius procentus. Be to, konkuruojančios įmonės akcijų metu gali pasiūlyti išskirtinai geras ir vartotojui palankias sąlygas, pvz., paskolą be palūkanų. Tinklalapis Sutaupyk.com pateikia mokėjimo kortelių bei paskolų palyginimą, tad tai ypač palengvina apsisprendimą.

Trūkumai

Didžiausias paskolų ir kreditų trūkumas yra tai, kad pinigus reikia grąžinti nurodytu laiku ir mokėti palūkanas. Nepamirškite, kas pasiskolindami pinigų, finansinių problemų neišspręsite – tai itin laikinas sprendimas, skirtas konkrečiam pirkiniui ar paslaugai. Be to, jei esate skolingi kitoms įmonėms, pvz., telekomunikacijų bendrovėms, pageidaujamos paskolos galite ir negauti. Laiku negrąžinę paskolos, galite patirti didelių finansinių rūpesčių, pvz., netekti jums priklausančio nekilnojamojo turto.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas