Vaikiška prijuostė mažyliams reikalinga užsiimant menine veikla, seilinukai – mokantis valgyti

Vaikai mėgsta užsiimti rankdarbiais: piešti, lipdyti, modeliuoti bei konstruoti.  Šios veiklos užtrunka kartais vos keletą minučių, o kartais gali užsitęsti ir keletą valandų (sveikintina, nes tuomet Jūsų vaikas gali išlaikyti koncentraciją). Tada jau mamoms su ar be vaikų tenka visa tai tvarkyti. O kur dar išteplioti ir sumurzinti drabužiai ir visa kita aplinkui. Nesinori kas kartą vaiką vis perrenginėti kitais rūbais, kad jis galėtų užsiimti mėgiama veikla ir kūryba. Tam yra sukurta vaikiška prijuostė. Šis drabužis padės mažyliui neišsitepti drabužių bei mokytis valgyti, kas taip pat dažniausiai asocijuojasi su kalnu suteptų drabužių. To tikrai nesinori turėti po kiekvieno valgymo ar užkandžiavimo.
Nereikia vaikui uždrausti ar riboti kūrybinę  laisvę vien dėl to, kad susitepa drabužiai ir po to juos reikės skalbti. Prijuostės su rankovėmis tikrai neleis išsitepti jokių  drabužių. Jos dažniausiai būna iš neperšlampamos medžiagos, kuri labai greitai ir gera nusivalo vandeniu. Tad tikrai nebus vargo ją naudoti kaskart kai tik vaikas užsimanys užsiimti tapyba, rankdarbiais ar netgi valgymu. Dėl to rūbeliai kūdikiams turi būti iš kuo natūralesnių medžiagų, kad atlaikytų dažnus skalbimus.
Kaip yra prijuostės su rankovės, tai ir seilinukai su rankovėmis jau pradėti gaminti ir siūti. Tai – smagūs vaikiški neperšlampami drabužiai, kurie apsaugos Jūsų vaiko odą bei drabužius nuo maisto ar rankdarbiams skirtų medžiagų. Tai ypač aktualus pirkinys, jeigu Jūsų mažylis dar tik mokosi valgyti ar užsiimti kūriniais darbais. Vieną drabužį galėsite naudoti abiejose veiklų srityse. Beje, seilinukai kūdikiams yra siuvami iš natūralios medvilnės arba gali būti guminiai. Pastarieji yra labai praktiški, nes greitai nusivalo ir iš karto gali būti naudojami kitoje veikloje. Tikras mamų džiaugsmas!
Taigi vaikiška prijuostė tikrai pravers ne tik valgant, bet ir kuriant. Kitos pagalbinės priemonės, tokios kaip rankogaliai, padės nesusitepti drabužio rankovių. Yra dalis tėvų, kurie pagalvoję ir įvertinę būsimos veiklos ar valgomų produktų pasekmes tiesiog neleidžia vaikui daryti ar ragauti tam tikrų produktų, tačiau taip elgiasi tik dėl to, kad tikriausiai nėra išbandę kokybiškų neperšlampamų seilinukų arba nežino, kas yra vaikiška prijuostė ir kaip ji gali pagelbėti tiek valgymo, tiek kūrybiniuose procesuose. Neribokite vaikui pažinimo ir kūrybiškumo!Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas