Šeimos fotografas

fotografasKai kurios specialybės yra labai susijusios su žmogaus gyvenimu, šeima, ir, aišku, apima labai ilgą bendradarbiavimą. Per filmus matome, kaip šeimai padeda teisininkas (advokatas) ir šeimos gydytojas, taip pat žinome, kad visa šeima dažnai vaikšto pas tą patį odontologą, siuvėją, kirpėją. Atrodo neįtikima, tačiau fotografas taip pat gali būti nuolatinis šeimos palydovas visą gyvenimą.
Pasvarstykime. Šeimos pradžia – dviejų žmonių draugystė, kurią dažnai norima įamžinti originalioje fotosesijoje. Toliau – vestuvės. Po vestuvių – nėštukės fotosesija. Gimus vaikeliui – kūdikio fotosesija, jam ūgtelėjus – krikštynos ir fotografavimasis su visais svečiais. Toliau – vaiko gimtadienis, įvairios fotosesijos gamtoje bent kartą per metus. Gimus antram vaikui – vėl tas pats. Tėvai taip pat noriai dalyvauja fotosesijose, nes tai ir smagi pramoga, ir puiki dovana. Fotografas žmogų pažįsta, nesiūlo daryto to, ko nenori ar nemėgsta, gali pasiūlyti tam tikras idėjas… Vaikai užauga, draugauja, tuokiasi, susilaukia savo vaikų. Jie gali pasirinkti kitą fotografą, tačiau gali likti ir tas pats. Taip vienas fotografas atiduoda savo talentą šeimai daugiau nei 20 metų.

Ar norėtumėte tokio fotografo?

Nuomonių teko išgirsti įvairių:

Nenorėčiau. Tas pats fotografas man tiesiog kvepia rutina. Jis turėtų būti velniškai talentingas ir jaunatviškas, kad galėtų pasiūlyti kas kart vis kažkokių naujų idėjų fotosesijai. Labai nesinorėtų, kad mano vaikų vestuvių nuotraukos būtų tokios pačios, kaip kažkada buvo mano. Mados keičiasi, taip pat ir laikai, tad fotografai turėtų eiti koja kojon su laiku. Tokio tikrai nepažįstu… Marius. Vilnius.

Ir kita nuomonė…

Būtų visai įdomu. Tik prieš tai reikėtų atsirinkti geriausią. Bet jei būtume patenkinti keliais darbais, tai visą gyvenimą jis galėtų fotografuoti. Būtų labai įdomi patirtis, nes nemanau, ar daug fotografų taip dirba. Aišku, reikėtų, kad jis būtų originalus, nes norisi matyti meną. Patys mokame fotografuoti, tad eilinę dieną nusifotografuojame patys. Tik reikia mokėti nuotraukas apdirbti – kokių gerų foto gaunasi… Vilma. Vilnius

Abu pašnekovai išreiškė tą pačia mintį. Fotografas ar fotografė turi būti originalus kiekvieną kartą, stengtis parodyti kažką naujo, neatrasto, ypatingo. Jei fotografo fantazija baigiasi po antros fotosesijos, deja, ilgamečiu šeimos palydovu jis būti negalės.
Gal žinote, ar yra tokių fotografų Lietuvoje?Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas