Skardinių tvorų privalumai

Iš visos tvorų įvairovės kurią šiuo metu siūlo gamintojai, norisi išskirti skardines tvoras. Jos buvo vienos geriausių jau prieš kelis dešimtmečius, bėda tik ta, kad tokias galėdavo įsigyti tik didesnes pajamas uždirbantys vartotojai. Dabar technologijos atpigino savikainą, gamintojai gudraudami suplonino skardos storį, štai ir turime masės skirtą produktą už visiems priimtiną kainą. Kame slypi skardinių tvorų privalumai?

Tvora visam gyvenimui

Gamintojai teigia, kad skardinės tvoros yra vienas ekonomiškiausių pasirinkimų jei nelyginsime su natūraliomis priemonėmis sukurti sklypo atitvėrimus, pavyzdžiui krūmus ar medžius kurių galime gauti nemokamai. Skardines tvoras lyginant su medinėmis, net nekyla klausimų, kad metalas nesusidėvės taip greitai kaip medis. Lentas reikia nuolat dažyti, o po 10-15 metų keisti. Tuo tarpu iš geros skardos pagaminta ir teisingai prižiūrima  gali stovėti iki 50 metų, o tai jau beveik visas gyvenimas, turint galvoje kad vidutiniškai namus statosi 30-40 metų žmonės.

Gražu ir saugu

Skardinės tvoros atrodo gražiai ir prabangiai. Pasirinkus matinės spalvos paviršių ir kitokį atspalvį nei renkasi žmonės standartiškai t.y. ruda arba juoda, jūsų namas gali išsiskirti visame rajone. Skardinės tvoros nereikia impregnuoti, dažyti, taisyti ir keisti tvoralenčių. Žalos gali pridaryti tik gamtos stichija ar nelaimingas atsitikimas tačiau tai gali atsitikti bet kokiam turtui nuosavame sklype ir geriausia s tokiu atveju – turto draudimas. Dar vienas skardos privalumų tai paprastas montavimas, tvorą gali be jokio vargo pastatyti vienas žmogus be pagalbininko, kuriam dar reikia mokėti pinigus. Nuo vagių metalinė tvora apsaugo tiek pat kiek ir medinė, tad šis palygnimas atrodo juokingai. Perlipti vieną ar kitą yra vieni juokai tačiau jei vagims reikės išardyti skardinę tvorą, jiems tai seksis sunkiau nei su medine. 

Greitas montavimas

Skardinės tvoros atkeliauja iš gamyklų jau paruoštos montuoti, sukarpytos reikiamo ilgio, jūsų pasirinkto storio ir profilio formos. Per valandą laiko galite sumontuoti 2-3 tarpus tarp stulpų, nereikia nieko pjaustyti ir karpyti. Vienam tarpui pilno uždengimo pakanka iki 15 tvoralenčių kurias galima glausti viena šalia kitos ir nereikės dvigubo sluoksnio.


Categories:

,

Comments

Įrašo “Skardinių tvorų privalumai” komentarų : 1

  1. suvirinamos avataras

    Tikrai patvarus pasirinkimas. Medis vis tik turi savybe nuo oro salygu prarasti savo tvirtuma ir vaizda. Metalas be abejones ilgaamziskesnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas