Stalo futbolas – įdomesniam laisvalaikiui

stalo futbolasDaugelis žmonių šiais laikais prie darbo stalo praleidžia visą dieną, o sėdimas darbas, kaip žinia, turi savų minusų sveikatai, fizinei ir psichinei būklei. Specialistai pataria laisvalaikiu „nenutūpti“ ant kėdės prie kompiuterio ar televizoriaus, o rasti judresnę laisvalaikio praleidimo formą. Žinoma, idealus variantas – sportuoti. Kadangi ne visi gali sau leisti (tiek pinigų, tiek laiko prasme) sportuoti klube, geriausia įsigyti sporto inventorių namams. Sporto prekės yra gan plati sąvoka. Sporto prekių parduotuvėje galima rasti visko ko geidžia širdis – nuo svarelių, šokdynių, hantelių iki treniruoklių, bėgimo takelių ir įrangos lauko sporto aikštynams. Visko, kas laisvalaikį padarytų bent kiek judresnį.
Laisvalaikio žaidimai, tokie kaip stalo futbolas, taip pat patenka į sporto prekių sąvoką. Stalo futbolas Lietuvoje pasirodė ne taip jau seniai, tačiau jau turime profesionalių žaidėjų, žaidimo lygą bei čempionatus. Laurus dėl žaidimo išpopuliarinimo gali drąsiai prisiimti serialas „Draugai“. Legendinis serialas, su kuriuo užaugo ne viena karta, įsiliejo į mūsų gyvenimus ir davė daug įvairių naujovių. Pirmieji smagiai stalo futbolą pliekiančius „Draugų“ herojus pastebėjo barų savininkai. Tad netrukus įvairiuose baruose bei kavinėse atsiradę futbolo stalai tapo tikru traukos centru.
Tokios sporto prekės kaip stalo futbolas išties domina pirkėjus, o prieinama jų kaina leidžia įsigyti ir ne tik įstaigoms, bet ir namams privačiam naudojimui. Stalo futbolas azartiškas ir užkrečiantis žaidimas, leidžiantis išlieti energiją. Žaidimo esmė, kaip ir futbole – įmušti įvartį žaidžiant prieš varžovą ar varžovus. Tad žaidimas lavina greitį, reakciją, žaidžiant komandoje padeda susidraugauti su komandos draugais ar priešininkais, taigi – socializuotis. Profesionaliai žaidžiantys šį žaidimą jau ne vienerius metus išduoda, jog žaidžiant prireikia pasitelkti ir strateginį mastymą, ieškoti loginių ėjimų, planuoti naujas kombinacijas.
Stalo futbolas nėra didelė finansinė investicija, tačiau išties įtraukia ir leidžia bent žaidimo metu pamiršti darbus, namų ruošą ar stresą. Šokinėjimas aplink stalą bei azartas taip pat leidžia ir sudeginti nemažai papildomų kalorijų. Tad, galima apibendrinti, jog stalo futbolas išties garantuoja kitokį, judresnį laisvalaikį.
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas