Užgriozdintas rūsys simbolizuoja šeimininko praeities sunkumus

stelažaiPsichologai teigia, jog užgriozdintas rūsys, sandėliukas ar palėpė yra žmogaus problemų atspindys. Rytų gyventojai laikosi taisyklės kas mėnesį išmesti po 27 nereikalingus daiktus – taip išvalomos ne tik patalpos, bet palengvėja ir galvoje. Tad tam, kad jaustumėtės gerai, reikia skirti dėmesio ir patalpoms į kurias paprastai svečiai neužsuka. Tad pasidomėkime, kas svarbu tvarkant pagalbines patalpas ir kaip jose įvesti tvarką.
Rūsys, palėpė ar sandėliukas nėra priešo užnugaris, kur viskas metama bet kaip ir be jokio tikslo. Tvarkykitės juose tarsi namuose. Žinoma, nereikia dekoruoti atlasinėmis užuolaidomis, tačiau priemonės nuo pelių, tarakonų, kandžių išties praverstų, o skyles sienose derėtų uždengti vieliniais tinkleliais. Taip pasirūpinsite, jog jūsų turtas nebus sunaikintas kenkėjų.
Dažnai pagalbinės patalpos nėra didelės, tad išnaudokite kiekvieną jų centimetrą. Jei viską statysite ant grindų, greit neliks vietos. Stelažai nuo grindų iki lubų leis sutalpinti daug daugiau. Išnaudokite net duris – vidinėje durų pusėje ant kabliukų galite sukabinti maišus su smulkiais daiktais. Pasinaudojus stelažais, lentynomis ar kabyklomis visi daiktai ras savo vietą, juos bus daug lengvai rasti. Beje, smulkius daiktus sudėkite į dėžutes, ant kurių užrašykite kas jose (kalėdiniai žaisliukai, seni žaislai, suvenyrai, nenaudojami virtuvės rakandai).
Netempkite daiktų į sandėliuką su mintimi „reikia išmesti, bet dabar neturiu laiko“. Patirtis rodo, jog daiktai skirti išmetimui, bet užklydę į sandėliuką ten išbūna be vienerius metus. Tad geriau skirkite minutę ir iškart utilizuokite, o sandėliuką paskirkite išties naudingų, tačiau dabar nenaudojamų ar retai naudojamų daiktų saugojimui. Taip pat nelaikykite daiktų kurie primena nemalonius įvykius ar žmones – jie kaupia blogą energiją ir neleidžia jums gerai jaustis. Tad verčiau pasinaudokite rytiečių 27 daiktų taisykle ir nuo stelažų lentynų pašalinkite tokius daiktus.
Uždari rūsiai ar sandėliukai dažnai yra nepatrauklūs dėl drėgmės ir pelėsio. Pelėsis „persimeta“ ir į jūsų laikomus daiktus, tad verčiau skirkite laiko kovoti su drėgme, o ne tiesiog skųskitės. Su drėgme patalpoje galima kovoti pastačius indą su druska, pabarsčius kačių kraiko ar padėjus ant stelažų laikraščių. Juos reikia reguliariai keisti(ne rečiau kaip kas mėnesį). Taip pat pagal galimybes vėdinkite patalpas. Arba vasaros metu išneškite daiktus (baldus, rūbus) į lauką išvėdinti.
Svarbiausia – nuolat tvarkyti rūsį ir nepaversti jo nuosavu sąvartynu. Įsirenkite stelažus, nuolat tvarkykite ir prižiūrėkite. Tuomet patalpos atliks savo tiesioginę funkciją ir jausitės geriau. Gero tvarkymosi!
 
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas