Tvarumas papuošalų pasaulyje

Šiandien pasaulyje gana stipriai suklestėjusį vartotojiškumą vis labiau išstumia tvarus sąmoningas vartojimas ir tvarumas bet kurioje gyvenimo srityje. Tą patį galima pasakyti ir apie papuošalus. Rodos, susižavime pigiu niekučiu, prisiperkame jų kalną, o kai reikia pasipuošti, žiūrėk ir nėra kuo. Taigi, kaip išsirinkti papuošalus, kad jie džiugintų ne vienerius metus ir būtų visuomet mados viršūnėje?

Svarbiausia – patikimas gamintojas ir prekės ženklas

Tikrai kokybiškų papuošalų kaina su laiku tik kyla. tad galima drąsiai sakyti, jog  prabangesnio aksesuaro įsigijimas yra protinga investicija. Ką jau kalbėti apie moralinę investiciją. Jeigu auskarai, pakabukas ar kitoks papuošalas yra mielai dėvimas jaunos merginos, kuriai kaip šeimos relikviją perdavė mama ar senelė, vadinasi, kažkada buvo nupirktas tikrai vertingas daiktas. Kaip pasiekti tokio rezultato?

Atsakymas gana paprastas – rinkitės tik patikimus gamintojus ir gerą vardą turinčius juvelyrinių gaminių prekybininkus. Internetinė paieška fashiongold neleis sumeluoti. Čia parduodamų papuošalų gamintojai laikosi etinių gamybos principų. Tai reiškia, jog juvelyrikos gaminiai buvo pagaminti profesionalių meistrų, o ne naudojant pigią darbo jėgą trečiose pasaulio šalyse.

Vyriškų papuošalų tendencijos

Apie papuošalus moterims prirašyta begalė straipsnių ir įvairiausių publikacijų. Tačiau šiandien papuošalais vis labiau domisi ir vyrai. Prie klasikinės aprangos, be abejonės, tiks tik klasikiniai ir tikrai vertingi papuošalai. Visgi, vyrai vis labiau domisi ryškesnėmis aksesuarų spalvomis. Tokius papuošalus jie paprastai linkę dėvėti laisvalaikiu. Jeigu net laisvu nuo darbo metu norima sukurti parabangų stilių, verta pasidairyti balto arba geltono aukso bei sidabro juvelyrinių gaminių. Tai gali būti grandinėlės, žiedai, apyrankės ir net auskarai. Puikiai vyrišką stilių paįvairina ir nerūdijančio plieno papuošalai.  Norite dar kažko originalesnio? Rinkitės odinius papuošalus. Odinė apyrankė, solidžiai inkrustuota minimaliais deimantais ar kitais prabangiais akmenimis,  bet kuriam vyrui suteiks originalumo ir tuo pačiu solidumo.

Grįžkime prie klasikinio vyrų įvaizdžio, konkrečiau prie sąsagų. Jas perkant būtinai reikia apgalvoti kitus aksesuarus, kuriuos dėvėsite. Jeigu laisvalaikio stiliuje visai nebūtina derinti nei spalvų, nei medžiagų, tai dėvint kostiumą to reikėtų paisyti. Jūsų laikrodis ir vestuvinis žiedas geltono aukso spalvos? Tuomet ir sąsagos turi būti tokios pačios. Eksperimentavimą palikite poilsio metui. Tuomet bus paprasčiau sukurti nepriekaištingą darbinį stilių.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *