Profesionali burnos higiena – kodėl, kada ir kam ji reikalinga?

Kiekvienas mūsų mokame valytis dantis. To jau išmokome vaikystėje ir šiuo keliu keliaujame toliau. Dantukai mūsų greitai parodo, kada juos valome gerai, o kada pritingime, neturime laiko toms kelioms minutėms ar net pamirštame šį veiksmą. Niekada nedarykite tokių klaidų, nes labai greitai prireiks vizito pas odontologą. Jeigu kasdien kruopščiai ir nuosekliai valysite dantis, užteks tik reguliarios kartą metuose patikros ir greičiausiai net neprireiks jokio taisymo. Tik svarbu, kad nesikauptų apnašos ar akmenys ant dantų, nes tuomet geriausiai jos yra pašalinamos tik profesionalios burnos higienos metu. Būkite tikri, kad gerai bei tinkamai naudojatės dantų šepetėliu, naudojate teisingą dantų pastą bei kitas dantų ir burnos priežiūros priemones bei tai darote tinkamu laiku (kaip dantų valymas ne anksčiau nei po pusė valandos).

Kaip dažnai reikia atlikti profesionalią burnos higieną?

Visgi specialistai pataria, kad idealiausiu atveju geriausia yra atlikti profesionalią burnos higieną bent kartą metuose, jei yra galimybė – du kartus per metus. Ypač verta atkreipti dėmesį tiems, kurie turi kreivus dantis arba tarpai tarp dantų yra ypač reti. Atminkite, jog akmenys labai mėgsta formuotis ant kreivų dantų, dėl to žmonėms, turintiems retesnius arba kreivus dantis verta pas burnos higienistą apsilankyti bent kas tris mėnesius.

Kiek laiko trunka profesionali burnos higiena?

Ši procedūra trunka nuo 30 iki 60 minučių. Tik atėjus į higienisto kabinetą, specialistas apžiūrės Jūsų dantų būklę ir nuspręs, kiek truks procedūra. Jei dantys bus itin problematiški, gali prireikti ir dvejų ar trijų vizitų. Nors tokie atsitikimai gana reti. Vieniems šios procedūros būna kiek skausmingesnė, o kiti jaučiasi lyg SPA salone ir mėgaujasi procesu, nes rezultatas bus to vertas.

Kodėl Jums reikalinga profesionali burnos higiena?

Profesionalios burnos higienos procedūros metu yra pašalinami susidarę dantų akmenys, prilipę prie dantų ir dantenų, bei per laiką susikaupusios minkštos ir kietos apnašos. Atlikus šią procedūra galite išvengti vienų iš baisiausių burnos ligų: periodontito, gingivito, burnos opos ir t. t.

Valykite dantis du kartus per dieną, sveikai maitinkitės, naudokite papildomas dantų bei visos burnos ertmės švarinimo priemones, dantų siūlą ir nepamirškite laiku atvykti pas profesionalų burnos higienistą – https://vingioklinika.lt


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas