Dienostemoj to tiesiog nebus

stopNors vasara ir ne tas metas, kai norisi sėdėti prie laptopo, naršant internete ar dirbant, bet tenka. Lėkdamas per devynias galybes blogų ar kitos paskirties svetainių jau kuris laikas pasižymiu trūkumus, ne dėl to, kad esu priekabus, o dėl to, kad stengiuos mokytis iš svetimų klaidų. Vieni dalykai daugumai turbūt priimtini, kitus deda tikėdamiesi srauto, dėmesio ar dar velniai žino ko, bet aš to nedarysiu, nedėsiu ir šitam bloge to nebus.
 
[more…]
Dažniausiai pastebimas veiksnys, lemiantis mažėjantį populiarumą, o populiarumas ir mažėjantį uždarbį – turinio slėpimas po jos didenybe reklama. Turiu omeny svetaines, kuriose reklamos daugiau nei sveiko, gražaus turinio. Aš reklamą, ypač vaizdinę:neskoningai tviskančius reklaminiu skydelius, paveiksliukus, pastebiu net nenoromis. Man nesuvokiama, kam gadinti svetainę, jei ji turi gerą dizainą ir yra prifarširuojama šlamšto, kuris padaro ją mažų mažiausiai atstumiančia. Dienostema.lt vaizdinės reklamos, kuri užgožtų turinį nemėgsta!
Svetainės, į kurias įėjęs iškart išeinu, pačios sau uždeda stop ženklą. Įeini į svetainę, o vietoj turinio gauni kokį iššokantį langą ( in your face b**** ), raginantį įvesti el.pašto adresą, paspausti like, patvytint, nubėgt kaimynui papasakot…. Aha, aš įvesiu el.pašto adresą, o į jį Jūs sumesit visas savo šiukšles ir jas mėtysit kasdien, reguliariai, net nepaklausę ar jos man reikalingos, naudingos, vertingos. Paieškokit kvailesnių.. Žinau, kad randat. :)) Aš galėčiau žinoma suvesti ten kokį nors [email protected] ir skaityti turinį, bet šioj vietoj kažkokie principai užgimsta. Įdomias svetaines, visada subscribe’inu, nes protingos svetainės įkyriai el.pašto adreso neprašo 🙂
Dar vienas dalykas kas man patinka – ilgi straipsniai. Jei man  įdomu, aš skaitau viską ir stengiuos, kad kažkas galvoj išliktų. Deja, visi užsieniečiai blogų ekspertai sako ką kitą. Pasak jų trumpesni straipsniai geriau. Tikiu, kad tokie lengviau įsisavinami, tačiau, jei aš randu įdomų straipsnį ir jame vos viena pastraipa – tai erzina, todėl stengiuos rašyti bent vidutiniško ilgio tekstuką, kad nebūtų taip, jog pavadinimas slepia tuštumą :)) Dar yra dalis blogerių bandanti sužavėti skaitytojus savo žodynu, mandrais žodžiais, neaiškiom sąvokom turinyje. Nesakau, kad tai blogai. Gerai viskas, kas su saiku. Mokytis reikia juk 🙂 Žmogus visada gerbia tą, kuris sudėtingus dalykus sugeba paaiškinti paprastai, tad paprastumas mūsų blogų nepadaro blogesniais – nepersistenkime, kolegos.
  Išties, viso to blogio pasižymėjes turiu ganėtinai daug, tačiau neišsiplėsiu ir norėčiau, kad jūs pasidalintumėt, kas jus erzina ir ko nenorėtumėt matyti svetainėse?:)
 
 
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas