Židinių apdaila natūraliu akmeniu

židinių apdailaNėra jaukesnės idėjos į namus, kaip tik natūrali ugnis. Geriausias pasirinkimas – židinys namuose. Daugeliui židinio idėja labai patinka, ypač kai interjero konsultacijai pas baldų gamintojus atvyksta naujakuriai. Retas kuris nenori gyventi jaukiuose namuose, kur vakare galima mėgautis šiluma prie malonų triukšmą skleidžiančio židinio. Lietuvoje židinių pasirinkimo įvairovė jau stebina daugelį klientų, o dar ir židinių apdaila padeda sukurti jaukų ir Jūsų namams labiausiai tinkantį interjerą.

Natūralus gamtos grožis

Lietuvoje, kalbant apie židinius ir jų apdailą, vis labiau populiarėja natūralios medžiagos, pavyzdžiui, apdaila akmeniu. Vienas populiariausių pasirinkimų – marmuras. Tai išskirtinės išvaizdos akmuo, suteikiantis namams šviesos, prabangos ir solidumo. Dažniausiai marmuras naudojamas kaip medžiaga, leidžianti pabrėžti židinio ilgaamžiškumą, masiškumą ir unikalumą. Geriausia marmuro savybė – universalumas. Jį galima naudoti tiek lauko, tiek vidaus statybos darbams ir beveik visose apdailos vietose. Jis lengvai prisitaiko prie temperatūrų kaitos, drėgmės, kitų aplinkos veiksnių.

Svarbiausia, kad iš marmuro gaminama židinių apdaila ilgus metus nekeičia savo išvaizdos, tad visuomet džiugina akį. Jei prie židinio nusprendėte derinti marmuro apdailą, pravartu pagalvoti ir apie kitas namų interjero detales. Geriausia, jei detalės derinamos tarpusavyje. Kitaip sakant, jei židinio apdailoje vyraus marmuras, rinkitės ir daugiau šio akmens namuose. Tai gali būti baro viršus, stalviršiai namuose, nedidelės dekoracijos ant spintų, sekcijų ar stalelių. Skirtingose vietose panaudotos marmuro detalės sukurs dar jaukesnį įspūdį namuose.

Senovės techniką prisiminus

Rengiant šiuolaikinius židinius, vis dar populiari židinių apdaila granito akmeniu. Tai iš kvarcitų išgaunamas akmuo, plačiai visame pasaulyje taikytas įvairiuose darbuose daugelį metų. Lietuviškuose namuose granitas atranda savo paskirtį, nes yra labai įvairiapusiškas. Jo plati spalvų ir raštų gama leidžia pritaikyti jį įvairiose namų erdvėse. Todėl granito pasirinkimas židinio apdailai suteiks namams ne tik šiek tiek senovės dvelksmo, bet ir leis daugiau improvizacijų interjere. Prie šio akmens apdailos puikiai dera skirtingos medžiagos ir stiliai. Todėl dažniausiai granito apdailos elementus renkasi žmonės, ieškantys naujovių. Norintys išbandyti naujus derinius ir netikėtus interjero sprendimus savo namuose.

 
 
 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas