Ar galima pasitikėti atrankos agentūromis?

Atrankos agentūrosKaip šiandien rasti sąžiningą, darbštų ir svarbiausia reikiamos patirties turintį darbuotoją? Toks klausimas kankina ne vieną darbdavį. Ilgus metus įvairiose rinkos sektoriuose dirbantiems ir darbo vietas siūlantiems vadovams turbūt pora kartų teko skaudžiai pasimokyti, jog toli gražu ne visi darbuotojai pateisina jų lūkesčius. Pasauliui laisvėjant ir verslą pradedančioms jaunoms asmenybėms kartais irgi tenka patirtį nusivylimo kartėlį. Tačiau fiasko patyrimo baimės, ieškant reikalingo asmens vienai ar kitai pozicijai užimti, neteks pajausti, jei nuspręsite pasitelkti personalo paieškomis užsiimančių specialistų žinias. Atrankos agentūros – vieta, kuri gali padėti situacijose, kai reikalingas geras darbuotojas.

Agentūros, orientuotos į išskirtinius resursus

Kaip ir daug kur šiame pasaulyje, žmogaus svarba išlieka vienu aktualiausių aspektų, vis dar tebedarančių įtaką nenumaldomai kaitai ir naujovių atsiradimui. Personalo atrankos agentūros savo darbą grindžia reikalingų specialistų ir ateities lyderių paieškomis. Nustatyti kriterijai skirtingiems rinkos sektoriams bei atsakingai vykdomi darbo pokalbiai – tai personalo specialistų kasdienybė. Įmonių vadovai, patikėję darbuotojų paiešką darbo rinkos ekspertams gali būti tikri, jog iš gausaus darbo ieškančių žmonių srauto bus atrinkti tik patys geriausi, efektyviai savo darbą gebantys atlikti asmenys.

Kaip žinoti, kad atrankos agentūra yra patikima?

Bene didžiausias komplimentas ir darbo kokybės įrodymas kiekvienai atrankos agentūrai tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje yra rekomendacijos ir teigiami atsiliepimai. Jei įvedus į Google paiešką apie atitinkamą atrankos agentūrą, ten dirbantį personalą randami ne kokie pranešimai – nuo tokių įmonių geriau jau bėgti, kol dar nevėlu. Aišku, šiandien galioja daug privalomų reikalavimų, todėl šioms agentūroms nėra taip lengva sukčiauti ar apgaudinėti jas samdančias organizacijas. Tačiau, kaip sakoma, atsarga gėdos nedaro, ir prieš susitariant su konkrečia atrankos agentūra verta pasidomėti, kaip ją vertina aplinkiniai, kokios su kompanija jau susidūrusių žmonių nuomonės.

Įvaizdis internete ir aukščiausio lygio specialistai

Turbūt neabejotinai vienas didžiausių masinių nuomonės formuotojų šiandien yra internetas ir ten randama informacija. Todėl apie personalo atrankos agentūras ieškoti informacijos, atsiliepimų, kontaktų ir panašiai, pirmiausia dabar patartina būtent čia. O štai tada prasideda bene vienas atsakingiausių darbų pačioms agentūroms: reprezentatyvus, dalykiškas ir malonus svetainės stilius, reikalingos informacijos pateikimas ir susisiekimui būtiniausi kontaktai – visa tai privalo būti randama agentūros internetinėje svetainėje. Antraip, kad ir kokie profesionalūs specialistai bebūtų, vargu, ar jie bus paklausūs, kai informacija oficialiame tinklalapyje yra siaubinga.

Tad baimintis Lietuvoje vis dar naujove esančių personalo atrankų agentūrų – nevertėtų. Geriau skirti šiek tiek laiko ir pastangų pasidomėti apie jas ir susisiekus su darbo rinkos specialistais skintis kelią į šviesesnį verslo rytojų.
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas