Protinga investicija – personalo atrankos kompanijos konsultacija

Kuo toliau, tuo labiau galime išgirsti įmonių vadovus sakančius: reikalingo darbuotojo paiešką patikėjau personalo atrankos kompanijos specialistams. Kas yra, kuo užsiima ir kodėl naudinga tokių agentūrų veikla? Pateiksime keletą aspektų, leisiančių jums patiems susidaryti nuomonę apie tokio tipo kompanijų veiklą ir kompetencijas.

Personalo atrankos kompanijos – kas tai?

Nepriklausomai veikiančios aukšto lygio specialistų bei vadovų paieškomis užsiimančios įmonės yra vadinamos personalo atrankos kompanijomis. Jie teikia įvairių kompetencijų ir sričių specialistų paieškas, galvų medžioklės (tiesioginių paieškų) paslaugas. Tik labai gryna veikimo koncepcija, principai ir vizija, tokias atrankų agentūras išskiria iš paprastų darbo pokalbius organizuojančių asmenų. Tūkstančiai suorganizuotų darbo pokalbių darbo patirties sąskaitoje, personalo atrankos kompanijoms reiškia patikimumą ir aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Paprastai tuo užsiimančios agentūros orientuojasi į išskirtinę kokybę, atidumą renkantis žmogiškuosius išteklius, dėl šios priežasties yra palankiai vertinami net ir didžiųjų įmonių vadovų.

Kuo naudinga samdytis personalo atrankos agentūrą?

Lietuvoje itin ryškus netolygaus darbo pasiskirstymas. Vienur tam tikrų specialistų yra gerokai per daug, kitur, priešingai – jų net su žiburiu nerasi. Tokiose padėtyse ir atsiskleidžia didžiausias personalo atrankos agentūrų darbas. Patyrę darbo rinkos ekspertai analizuoja bedarbių resursus, surasdami reikiamos kvalifikacijos ir gebėjimų asmenis. Surastas kandidatas kviečiamas į darbo pokalbį ir, jeigu jame pasirodo išties neblogai, gali sulaukti kito skambučio, kviečiančio susipažinti su tikraisiais vadovais ar net iškart pradėti darbą.

Ne paslaptis, jog gero darbuotojo ieško kiekvienas darbdavys, todėl bandant prisitraukti vertingiausius pretendentus kartais tenka pasitelkti nemažai fantazijos. Personalo atrankos agentūros sugeba ne tik mandagiai bendrauti su kandidatais, tačiau ir žino ypatingų būdų, padedančių sužinoti tam tikras žmogaus charakterio, mąstymo savybes.

Kitas svarbus aspektas – geri specialistai, liaudiškai tariant, nesimėto. Dažniausiai jie turi darbus ir apie kitas pozicijas arba negalvoja, arba jų ieško tyliai ir ramiai, neužkišdami darbo skelbimo svetainių šabloniniais savo gyvenimo aprašymais. Personalo atrankos kompanijos rūpinasi, kad aukštos kompetencijos ir gabumų žmogus būtų pastebėtas ir pasiūlytas galimai geresnes sąlygas siūlantiems asmenims. Tai – išties didelis darbas, kuriam prireikia daug piniginių ir laiko išteklių, visa laimė, kad tokios agentūros tuo jau yra apsirūpinusios.

Ir pabaigai: jei esate darbdavys ir vis dar abejojate, ar verta mokėti pinigus personalo atrankos agentūrai, kad ji rastų jums darbuotoją, perskaitykite šį straipsnį dar kartą. Tik šįkart – kiek įdėmiau. Manome, kad įsitikinsite, jog tai – naudinga investicija.

 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas