Ar santykiai iš patogumo kur nors veda?

Šiais, taip vadinamais – moderniais laikais, išbandoma daug kas, o tai ypač matoma kuriant naujus santykius. Šiuo metu žmonės yra daug laisvesnis ir mėgstantys naujoves. Dėl to jie yra mažiau smerkiami nei anksčiau. Viena iš tų naujovių – gyvenimas kartu iš patogumo. Tokie santykiai yra labai populiarūs, tačiau tai nereiškia, kad jie visada atneša tik gerus dalykus. Reikia pabrėžti, kad kai kurie žmonės net nesuvokia, jog yra tokiuose santykiuose įsitraukę visu šimtu procentu. Apie tokių santykių kokybę imta kalbėti vis dažniau, nes psichologai sulaukia vis daugiau klausimų šia tema. Mat, susiduriama su įvairiaisiais iššūkiais.

Žmonės, kuriems atrodo, kad jie gyvena su kitu žmogumi tik patogumo, turėtų atsakyti į kelis klausimus, kurie galbūt patvirtins visas abejones ir spėjimus. Pavyzdžiui, apsigyvenus kartus, reikėtų atidžiai sekti biudžetą. Santykiai turi būti paremti abipuse pagalba, o tai liečia ir finansų klausimą. Tad, jeigu vienas iš partnerių yra kažkaip įpareigotas už viską mokėti ar mokėti didesnę dalį, tuomet galima teigti, kad tokie santykiai gali būti tik iš patogumo. Matote, jeigu viskas būtų gerai, abi pusės stengtųsi, jog jiems būtų geriau, o ne kažkuriam vienam. Tai labai lengva pastebėti kai kalba pasisuka apie pinigus.

Kas liečia kitus niuansus, norint sužinoti ar santykiai kur nors nuves, taipogi naudinga būtų atsižvelgti į laisvalaikį. Jeigu matote, kad jūsų antroji pusė vengia su jumis praleisti kažkiek laiko ir mieliau renkasi laiko leidimą su draugais ar artimais žmonėmis, tuomet galima įtarti, kad kažkas negerai. Jeigu santykiai yra rimti, tuomet jūsų antroji pusė norėtų jus supažinti su savo draugais ir čia klausimų tikrai nekiltų. Blogiausia tai, kad matant, jog antroji pusė mieliau renkasi laisvalaikį su kitais, o ne su jumis, gali rodyti, jog jūsų santykiai kuriami tik patogumo.

Santykiai iš patogumo reiškia tai, kad jie kuriami siekiant asmeninės naudos. Tad, turėkite galvoje, kad jeigu kažkuriam iš jūsų yra jaučiama akivaizdi nauda ir ji didesnė nei partneriui, tuomet tikrai vertėtų susimąstyti ar tai kur nors nuves.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas