Ar įmanoma gyventi poroje be meilės?

Ne visiems santykiai yra būtini ir tai patvirtina daugelis jaunų žmonių, kurie ieško tik paprasčiausių partnerių, kurie patenkintų visus poreikius lovoje. Tokie susitarimai dar yra vadinami santykiais be jokių įsipareigojimų. Tačiau, vis dar yra atvejų, kuomet santykiai kuriami be jokios meilės t.y. juos išbūnama net ir po kelis metus, tačiau antrai pusei nejaučiamos jokios emocijos. Ar tai kur nors veda? Niekas nežino, tačiau vis dažniau pasigirsta klausimų ar apskritai tokie santykiai yra įmanomi. Na, jeigu kažkas tai patyrė, vadinasi tai įmanoma, tačiau kuriam laikui – niekas nežino.

Vertėtų apžvelgti tokių santykių privalumus. Vienas iš jų yra tas, kad kaip ir bet kokiuose santykiuose, taip ir šiuose dažniausiai vyrauja kažkoks bendra biudžetas. Jis suplanuojama abiejų pusių. Pavyzdžiui, sutariama po kokią vienodą sumą bus dedama į bendrą katilą. Tada iš tų pinigų dengiamos išlaidos. Įprastai tai yra kaip ir gyvenimas su kambariokais, tačiau kiekvienas žiūri savų reikalų. Taipogi tenkinamas sekso poreikis. Iš šalies tai galbūt atrodo gana patraukliai, ypač kai kalba pasisuka apie lytinius santykius. Čia galima naudoti netgi įvairius sekso žaislus (sexy undertøy), dėl kurių nesijaus joks kaltės jausmas ar gėda. Tačiau reikia atminti – tokie santykiai dažniausiai turi pabaigą.

Taipogi verta išskirti tai, kad tokiais atvejais vienas iš partnerių netgi nesiryžta pasakyti antrai pusei, kad jai nieko nejaučia. Laikas eina, pradeda lįsti tam tikros detalės, kurios išduoda, jog kažkas yra ne taip. Galiausiai, prieinama prie to, kad viskas yra išsiaiškinama. Tai dažniausiai ir lemia tokių santykių griūtį.

Kita vertus, reikėtų atsižvelgti ir į kitas emocijas, kurios kuriasi laikui bėgant. Nėra taip, kad visą laiką gyvenant kartu nejaučiamos jokios emocijos. Aišku, meilės gal ir nėra, tačiau atsiranda prieraišumas, pripratimas prie to žmogaus, kurio iš tiesų nemyli. Kad ir kaip banaliai tai skamba, tačiau psichologai irgi ties tuo klausimu sutaria vieningai – jeigu pradžioje žmogaus nemylite, tuomet nenustebkite, jeigu tas jausmas atsiras laikui bėgant. Tiesiog keičiasi visas požiūris kuomet su žmogumi gyvenama kurį laiką.

Santykiai be jokios meilės vargu ar yra įmanomi, tačiau specialistai teigia, kad net ir per trumpą laiką, kažkokios emocijos vis tiek atsiranda, o kaip su jomis bus susitvarkyta – priklausys nuo paties žmogaus.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas