Būdai sužinoti ar antroji pusė jumis naudojasi

Jūsų santykiai nėra tokie, kokių norėtųsi? Matote kažkokia sistemingas problemas, kurios, jūsų manymu, kyla dėl antrosios pusės kaltės? Viską galima gerai apgalvoti ir išanalizuoti, o tada ir paaiškės ar santykiai kuriami abipusiu noru ar tiesiog bandoma išnaudoti partnerį ar partnerę. Jokia čia paslaptis, kad yra daugybė žmonių, kurių siekis yra iš santykių išpešti kuo daugiau materialinės naudos sau. Tai būna itin dažnai ir tai galite matyti iš žmonių santykių, kurie aptariami viešoje erdvėje. Sužinoti ar jūsų antroji pusė jumis naudojasi yra ganėtinai lengva, tačiau tam reikės ryžto ir šiek tiek drąsos, o taip – truputį akiplėšiškumo.

Vienas iš būdų sužinoti ar bandoma iš jūsų išpešti finansinės naudos – biudžeto stebėsena. Jeigu jūsų biudžetas yra bendras t.y. abu metate vienodą sumą, tuomet galite sekti kur tie pinigai yra panaudojami. Tarkime, turite atskirą banko sąskaitą ir korteles. Tuomet lengvai atseksite pirkinius. Jeigu matote, kad iš bendro biudžeto yra perkami pirkiniai, kurie skirti kažkokiems asmeniniams poreikiams, tuo labiau – nepasitarus su jumis, tuomet jau gali kilti įtarimas. Juk bendras biudžetas dažniausiai naudojamas mokant buities paslaugas, o ne perkant kažką sau.

Kitas būdas sužinoti ar jumis naudojasi – suteikti galimybę sumokėti už jus. Jeigu jūs esate iš tų, kurie visada moka už vakarienę restorane, kavinėje ar kažkur kitur, tuomet galite tiesiog apsimesti, kad pamiršote piniginę ir t.t. Tokiu atveju, pasiūlykite, kad jūsų antroji pusė sumokėtų. Jeigu ji tai padarys nenoriai, o svarbiausia – vėliau pareikalaus grąžinti už jus sumokėtus pinigus, tuomet drąsiai galima teigti, kad esate išnaudojami. Tai tikrai nereikėtų laikyti kažkokiu nesklandumu – tai tiesiog akivaizdu.

Na ir bene lengviausias būdas sužinoti ar jumis naudojamasi – jūsų asmeninių pinigų sekimas. Jeigu jūs nuolatos turite duoti ataskaitą kiek uždirbate, tuo labiau – jūsų pinigai kontroliuojami, tuomet reikėtų gerai apgalvoti ar viskas su jūsų antrąją puse yra gerai. Dabar gyvenama moderniais laikais, tad tikrai nebėra taip, kad viskas ką uždirbate – priklauso jūsų antrajai pusei.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas