Peteliškės: stilistų patarimas einantiems į vestuves

peteliskesPeteliskes vyrams asocijuojasi su elegancija ir išskirtinia proga. Jeigu eidami į vestuves pasirinkote ryšėti peteliškę, o ne kaklaraištį, sveikiname. Taip pat pateikiame kelis stilistų patarimus, kurie padės sužibėti puotoje.
Klasika
Juk dažnam peteliškes dėvintys vyrai atrodo rafinuoti, charizmatiški, drąsūs. Šiandien, atgimsta XX amžiaus viduryje karaliavusi peteliškių mada. Ir vėl peteliskes galima rinktis iš įvairiausių spalvų, formų ir dydžių. Ją reiktų rinktis ne tik pagal aprangos kodą, tačiau ir derinti prie veido formos. Derinant peteliskes spalvą prie aprangos reiktų atsižvelgti kokios spalvos suknele dėvės dama. Dominuoja keturios peteliskes spalvos – mėlyna, raudona, juoda, balta ir šampano spalvos. Itin populiarios žalios spalvos petelistes vaikams.
Dydis
Peteliskes dydis turėtų būti toks, kad neužgoštų marškinių apykaklės. Peteliskes peilis – per didelis aksesuaras, kuris panašėja į klouno “varlytę”. Reiktų per daug nenukrypti nuo klasikinio varianto išmatavimų: 12×6 cm.
Medžiaga
Peteliškės siuvamos iš vilnos, šilko, polisterio ar net lino. Šilkinės peteliškės yra švelniausios iš visų medžiagų, jos blizga ir taip pagyvina aprangą. Tačiau jų kaina yra kiek brangesnė nei kitų. Todėl norintys sutaupyti gali rinktis blizgantį polisterį. Jeigu norite itin kokybiškos aprangos detalės, tačiau biudžetas švelniai tariant suspaustas, peteliškes galite nuomotis ir taip sutaupyti.
Individualus pasirinkimas
Peteliskes berniukams gali būti derinamos prie tėvo aprangos. Šiuo metu itin populiarus sprendimas – peteliskes teciui ir sunui. Taip pat itin palankiai stilistų vertinamas pasirinkimas – skirtingos peteliskes, tačiau turinčios bent vieną ar kelias bendras detales.
Peteliskes kaune ir peteliskes vilniuje kainos svyruoja gana ženkliai, nors taip pat ir pasirinkimas yra labai paltus. Jeigu norite ko nors išskirtinio čia gali būti pasiūlytas peteliskes siuvimas. Tokios peteliskes kaina nebus ženkliai didesnė nei pirktos, tačiau atitiks visus Jūsų keliamus šiai aprangos detalei reikalavimus, o taip pat idealiai tiks prie Jūsų veido formos.
Peteliskes Vilnius dažniausiai ieškomos didžiuosiuose prekybos centruose. Peteliskes acropolis rasite įvairiausių salonų, kuriuose konsultantai padės išsirinkti labiausiai patinkantį variantą.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *